Михайло Головко привітав Ланівці з днем міста та зробив особливий подарунок

Із року в рік Ланівці відзначають День міста у свято хрещення Київської Русі-України в колі земляків та гостей краю.

Вітали ланівчан 28 липня не тільки місцева влада, гості та художні колективи, але й народний депутат з Тернопільщини, свободівець Михайло Головко.

Традиційно на День міста у Ланівцях запланували низку заходів, що тривали від ранку і до пізнього вечора. Розваги організували для комфортного дозвілля і дорослих, і дітей. У програмі заходів були спортивні турніри, святкові частування, виступи творчих колективів, виставки. Родзинкою святкування стали лазерно-світлове та фаєр шоу.

У подарунок ланівчанам гість свята, народний депутат Михайло Головко привіз  відомого артиста Гриця Драпака, а також привітав містян та похвалив за успіхи.

– Я надзвичайно полюбляю Лановеччину, адже це не лише місто з чудовими краєвидами, тут живуть справжні патріоти України. Знаю ланівчан як працьовитих і талановитих людей з великими серцями. Саме такі люди спроможні піднімати країну та прославляти свій край. Останнім часом місто успішно розвивається і процвітає, за що я щиро вдячний і радо вітаю з цим усіх жителів, – звернувся до присутніх нардеп.

Коментарі вимкнені.