Микола Люшняк отримав грамоту Папи Франциска за допомогу Зарваницькому духовному центру

 

Народного обранця з Тернопільщини Миколу Люшняка нагородили грамотою Папи Франциска за постійну допомогу Марійському духовному центрі в Зарваниці.

Як розповідає економ духовного центру отець Володимир Фірман, вручити грамоту Миколі Люшняку мали ще 22 грудня минулого року, в день престольного свята Архикатедрального собору в Тернополі, однак, народний депутат тоді перебував в Києві й голосував за прийняття закону про відзначення 125-ої річниці з дня народження Верховного Архієпископа УГКЦ Йосифа Сліпого.

– Церква завдячує Миколу Люшняку в тому, що він одним з перших разом із іншими депутатами з Тернопільщини підтримав ідею відзначення 125-ої річниці дня народження Верховного Архиєпископа. Взагалі, він є добрим християнином, старається регулярно відвідувати літургії, виховує своїх чотирьох дітей в християнському дусі та кожному з них приділяє увагу. Крім того, він така людина, яка відкликається та допомагає ближнім. Зокрема, вперше цього року в Зарваниці відбувся XIV з’їзд Марійських духовних центрів. До нас приїхали делегати двадцяти найбільших Марійських духовних центрів Католицької Церкви з усієї Європи. До організації проведення такого масштабного і значимого заходу долучився і Микола Люшняк, який за свій кошт допоміг в мощенні бруківки та забезпечив синхронний переклад для представників Марійських духовних центрів, – каже о. Володимимр Фірман.

За його словами, окрім цього Микола Люшняк повністю фінансує і будівництво каплиці святого Юди-Тадея, яке триває вже протягом двох років. Також, нардеп допоміг із закупівлею бетону для будівництва копії Гробу Господнього.

– Крім постійної допомоги нам, Микола Люшняк завжди відкликається і допомагає у різних проектах, що стосуються соціальної допомоги переселенцям, воїнам АТО, незахищеним верствам населення і громадам. Саме за такий вияв християнського добра та милосердя, прояв допомоги ближнім Церква вирішила нагородити грамотою Папи Франциска, – наголошує о. Володимир Фірман.

Коментарі вимкнені.