На Закарпатті прикордонники відкрили вогонь, аби затримати ухилянтів

У Державній прикордонній службі розповіли про “вилов” чергової “партії” втікачів від мобілізації. Порушники закону спробували уникнути правосуддя.

27 лютого у Закарпатській області загін прикордонників затримав групу із 6 чоловіків, яка планувала незаконно перетнути кордон.

Їм обіцяли, що все мине без проблем

Як розповідають у ДПСУ, порушників помітили на кордоні з Угорщиною. Побачивши прикордонників, чоловіки намагалися втекти. Тоді працівники Держприкордонслужби були вимушені відкрити попереджувальний вогонь. 

Злякавшись, ухилянти здалися. 

Виявилося, що затримані – мешканці різних регіонів України, яких об’єднала одна мета – незаконна втеча з країни, а також організатори, яку цю втечу обіцяли зробити “безпроблемною”.

Відомо, що двоє жителів Донеччини та четеро представників Запорізької, Сумської, Тернопільської, Херсонської та Миколаївської областей заплатили по 8 тисяч доларів кожен, аби безперешкодно пройти до Угорщини поза КПП.

Наразі щодо ухилянтів вже склали протоколи про адмінправопорушення за фактами незаконного перетину кордону і злісної непокори прикордонникам. Також у ДПСУ намагаються встановити організаторів незаконного “походу”.

Коментарі вимкнені.