Очільник МП Онуфрій прибув до Почаєва, щоб очолити святкове богослужіння

Очільнику РПЦ в України митрополиту Онуфрію 5 серпня в Почаєві віряни Московського Патріархату обціловували руки. Їх не спинили карантинні приписи чи рекомендації лікарів, які радять утриматись від контактів з іншими людьми.

Відео опублікували в проросійському ресурсі «СПЖ», передає Духовний фронт України.

На ньому видно, як Онуфрій із охоронцями йде в «людському коридорі» і підходить то до однієї сторони, то до іншої. При чому він не соромиться давати цілувати свої руки, знаючи, що пандемія коронавірусу ще не подолана в Україні і що від неї померло чимало людей.

Такі благословення Онуфрія, викликали великі скупчення людей в тісному «людському коридорі» із вірян РПЦвУ, адже кожен хотів дотягнутись до руки очільника Моспатріархату в Україні.

Досі незрозуміло, навіщо так піддавати ризику життя інших людей, якщо можна було послідувати прикладу єпископа РПЦвУ, який йшов попереду Онуфрія. Той виявився розумніший, в плані дотримання норм карантину, адже роздавав вірним Моспатріархату «повітряні» благословення, а не простягав свої руки на цілування. Хоча є ймовірність, що це було зроблено з поваги до Онуфрія, а не через карантинні рекомендації, додає видання.

На саму службу прийшли багато літніх жіночок, які тіснились в закритому приміщенні храму і були без масок, попри те, що саме вони входять в групу ризику і вразливіші до коронавірусу в порівнянні із молодшими людьми.

Нагадаємо, 5 серпня Почаївську лавру заполонили тисячі паломників УПЦ МП з нагоди святкування дня пам’яті Почаївської ікони Божої Матері.

Очільник УПЦ МП Онуфрій прибув до Почаєва, щоб очолити святкове богослужіння.

 

 

Коментарі вимкнені.