Родина Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса категорично проти використання його імені на монументі “Дерево Свободи”

Про це в мережі Фейсбук пише Оленка Котляр. Відповідні звернення родина направила  Вінницькій міськраді та БО «БФ «Подільська громада» та рекомендованим листом директору БО «БФ «Пам’яті Небесної Сотні» Павленку Андрію за адресою реєстрації БО.

  • Родина Олександра Капіноса, Героя Небесної Сотні категорично проти використання імені Олександра Капіноса на монументі “Дерево Свободи”, який планується встановити у місті Вінниця на майдані Небесної Сотні. Родина не надавала дозвіл на використання імені Олександра Капіноса при проектуванні і встановленні цього монументу і категорично забороняє таке використання в даному випадку.
    Олександр Капінос протягом певного часу жив і працював у Вінниці та активно займався громадською діяльністю. Під час життя у Вінниці і після того він вболівав за встановлення пам’ятника Тарасові Шевченку на площі Театральній у місті Вінниця (яка після Революції Гідності носить назву майдан Небесної Сотні). Під час Революції Гідності вінничани встановили погруддя Кобзареві на вказаній площі. Сам демонтаж народного погруддя Тараса Шевченка, яке встановили вінничани під час Революції Гідності на цій площі є зневагою до поглядів Олександра. А встановлення на цьому місці ще й монумента Небесній Сотні, зокрема і Олександру Капіносу, для нас є глумлінням над Олександром та його світоглядом.

 


Коментарі вимкнені.