Ще один мікрорайон Чорткова перейшов на індивідуальні баки для сміття

Чортків продовжує впровадження планово-подвірної системи вивезення сміття. Вона вже успішно працює у приватних секторах в районі «Околиці», мікрорайонів Кадуб та Золотарка. Нещодавно до них доєднались мешканці приватного сектору поруч із парком ім. І.Франка (вул. Хмельницького, Шептицького, Драгоманова, Богуна тощо). На черзі – мікрорайони Залізничний, Калічівка та Синяково.

Перейшовши на планово-подвірну систему збору сміття, люди не переплачують, а сплачують лише за той об’єм сміття, котрий вони реально продукують. Зазвичай чортківчани закупляють 120-літрові контейнери, а частоту вивезення сміття обирають самі. Для прикладу, якщо сміття забиратимуть раз у тиждень, то ціна становитиме 69,30 грн в місяць.

Якщо ви хочете сортувати відходи, котрі йдуть на вторинну переробку – папір і скло – то просто покладіть їх в окремий пакет поруч з баком, його безкоштовно заберуть у день вивезення. А пластик можна і потрібно викидати у спеціальні сіткові контейнери.

Нагадаємо, згідно з рішенням виконавчого комітету безкоштовно контейнери для сміття отримають визначені пільгові категорії (інваліди 1 та 2 групи, учасники бойових дій на Сході України та багатодітні сім’ї), а також ті, хто не має фінансової спроможності придбати бак за власні кошти. Перелік цих осіб встановлюватиме спеціально створена розпорядженням міського голови комісія. Аби претендувати на отримання безкоштовного контейнера, слід звернутись із відповідною заявою до міської ради.

Чортківська міська рада
Світлина від Чортківська міська рада.

Коментарі вимкнені.