У Чорткові оголосили триденну жалобу в пам`ять про захисника Ігоря Штуника

Надійшла сумна звістка з зони АТО: загинув уродженець с. Скородинці Чортківського району Штуник Ігор Антонович, 1972 р. н.

Військовослужбовець Штуник Ігор Антонович служив молодшим сержантом у військовій частині ВО259. Трагічна загибель сталася на території Луганської області.

Причин трагедії не називають. Тіло загиблого днями буде доставлено офіцерами групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ для поховання у рідному селі.

Для вшанування пам’яті загиблого при виконанні військового обов’язку під час антитерористичної операції на сході України за розпорядженням міського голови Чорткова від сьогодні на три дні — 27, 28, 29 червня 2017 р. – оголошуються дні жалоби.

На знак скорботи за загиблим, на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях міста, приспустити Державні Прапори України з чорною стрічкою. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста. Забороняється звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.

Коментарі вимкнені.