Теребовлі дуже пощастило з молоддю

Кожного року депутати Молодіжної ради Теребовлі все більше і більше замислюються над тим, що таке патріотизм. Це одягнена на державні свята вишиванка чи гімн України як рингтон на телефоні? А можливо це прикрашений у синьо-жовті кольори будинок перед Днем Незележності? Напевно, поняття патріотизму охоплює щось значно масштабніше. Патріотизм – це в першу чергу, внутрішній порив любити своє, вміти жертвувати найціннішим – часом, здоров’ям, а інколи навіть і життям. Патріотизм – це бажання творити добро для когось. Патріотизм – це усвідомлення того, що країну не відбудує ніяка магічна сила, бо ти і є частина цієї країни, яка самотужки повинна прикладатися до змін.
Саме через те, що молодь громади все-таки хоче до кінця зрозуміти, що означає дане поняття, ще 5 років тому у Теребовлі було вперше проведено День Патріота. Цьогоріч в новому форматі із відомими людьми спілкувалась молодь міста: музика, література та кіно представили себе як три виміри патріотизму. Окрім того, депутати ММР взяли участь в “Аукціоні добрих справ”, що відбувся у храмі Св. Володимира та провели благодійний ярмарок, на якому кожен охочий міг придбати смачні солодощі, новорічні декорації та корисні дрібнички для дому. Велику увагу гостей свята привернули різдвяні віночки, виготовлені руками молодіжних депутатів.
Учасниками свята були і діти, і молодь, і дорослі.
Напевно, кожен із них ще більше замислився над таким простим, але в той же час заплутаним поняттям патріотизму. І думати над цим все-таки варто, адже така любов до рідного породжує згодом щедрі плоди – міцна держава, успішна громада, та що найголовніше – щасливе обличчя кожного з нас.

Коментарі вимкнені.