На Тернопільщині п’яний чоловік спровадив дружину на операційний стіл

Літрова пляшка пива, яку «благовірний» жбурнув у дружину, спричинила в останньої внутрішню кровотечу, відтак лише вчасна медична допомога врятувала життя.

Це трапилося в одному із сіл Теребовлянського району. Жінка поплатилася за дорікання п’яному чоловікові сильним ударом  – пляшка з пивом влучила їй у живіт. Наслідки були тяжкими – потерпілій видалили селезінку.  Відповідно до висновку судово-медичної експертизи заподіяне тілесне ушкодження відносять до тяжких за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння. Тобто жінці врятувала життя вчасно надана лікарська допомога.

Щоправда, коли дійшло до суду, потерпіла пробачила чоловікові кривду і просила не позбавляти його волі. Дії винуватця кваліфіковано як умисне заподіяння потерпілій тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, та таких, що спричинили  втрату  органу, – за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу.  Мабуть, позиція потерпілої стала вирішальною при обранні Теребовлянським райсудом міри покарання – підсудного засудили  до п’яти років позбавлення волі з відстроченням виконання вироку та із встановленням іспитового терміну на рік. Цікаво, що цей чоловік раніше уже був судимий за цією ж статтею Кримінального кодексу.

Ольга КУШНЕРИК, Свобода

Коментарі вимкнені.