На Теребовлянщині погана погода, гарному футболу – не перешкода

13 травня, на стадіоні в селі Плебанівка, відбувся матч другого туру чемпіонату теребовлянського району з футболу.

Плебанівка приймала Глещаву. Погода поливала голови півтори сотні вболівальників густою мжичкою, дула холодним вітром, проте в Плебанівці футбол люблять й подивитися на гру своїх хлопців прийшли навіть з дальньої частини села. Матч судив наддосвітчений теребовлянський суддя Віктор Садковський.

Як стартували

Зі стартового свистка господарі заволоділи ініціативою. І вже на вісімнадцятій хвилині захисник Глещави порушує правила в своєму карному майданчику. «Заб’є!» – вигукнув зтось з вболівальників. І 13-ий номер, Михайло Луцків, чітко реалізував пенальті, вистреливши круглим мимо воротаря. Плебанівка й надалі утримувала ігрову ініціативу і як і належить господарям – володіла центром поля. Команди обмінялися неточними дальніми ударами, та під кінець першого тайму футболісти Плебанівки були значно ближчими щоб рахунок подвоїти а то й потроїти, ніж їхні суперники, щоб його зрівняти. Капітан, 9-ий номер, Тарас Галайцьо, двічі виходив на побачення з воротарем суперників, проте жодної нагоди засмутити голкіпера не реалізував. Глещава намагалася контр-атакувати, і одного разу це їм майже вдалося – лише ціною жовтої карточки вдалося зупинити прудконогого нападника гостей. В перерві бажаючі мали можливість почастуватися морозивом чи пивом – що кому смакувало. Хтось телефонував до друзів, повідомляючи рахунок матчу.

Другий тайм

Другий тайм розпочався з відчайдушної боротьби, гра зробилася ще цікавішою. Тепер більше атакувати почали хлопці з Глещави. Проте, грамотна гра господарів на контр-атаках швидко дала результат. Луцків, отримавши м’яч з лівого флангу і вигравши боротьбу з захисником, котить м’яч повз голкіпера в дальній кут воріт і робить рахунок зустрічі 2:0!

Та  Глещава здаватися не збиралася. Про що може засвідчити ще одна жовта картка для гравця плебанівської команди. Гості подають два кутових поспіль, які завершуються ударами по воротах: спочатку виручає плебанівський воротар Тарас Зелінка, потім м’яч пролітає над «дев’яткою».

«Дивіться по ситуації» – остання, підсумкова настанова плебанівського тренера своїй команді в перерві. Власне, цю вказівку хлопці й реалізовували, оскільки рахунок їх влаштовував – свій захист працював чітко, а захист гостей перебував під постійним пресингом.

Після десятихвилинної переваги Глещави за володінням м’яча, господарі вирівняли ситуацію. Спочатку пробили небезпечний штрафний, а далі все той же Луцків оформив «хет-трик», виявившись найжвавішим у чужому карному майданчику. Його 13-ий номер цього дня був щасливим. Здавалося б – нокаут. Але й після третього голу, приїжджі демонстрували характер і матч був дуже цікавим. Хлопці з Глещави пробивають штрафний – воротар вступає в гру, відбиваючи шкіряного. Через кілька хвилин атака центром завершується потужним ударом і голкіпер знову вступає у гру. Ще атака – вихід сам на сам – воротар Плебанівки демонструє відмінну реакцію, від його рук м’яч влучає в штангу і далі котиться в поле, де наспівають захисники – до слова, чи не найнебезпечніший момент біля рамки господарів цього дня. Ось вже масована, затяжна атака плебанівців – дальній удар – голкіпер відбиває, але на підборі встигає нападник – ще удар – м’яч влучає в сітку, проте із зовнішньої сторони.

Із відповіддю Глещава не бариться – потужна атака закінчується сильним, зрячим ударом – Зелінка гав не ловить! Під кінець матчу плебанівські гравці мали шанс довести рахунок до геть непристойного, але виручив воротар гостей.

Плебанівка – Глещава 3:0

3:0 – класичний розгром. Рахунок загалом справедливий, адже виграє той, хто створює більше гольових моментів, і хто, звісно ж, реалізовує їх.

Як тільки не старалася погода спаскудити настрій вболівальникам, завдяки яскравій грі обох команд, їй це не вдалося. Вітаємо Плебанівку з перемогою. Так тримати! А Глещаві не вішати носа – програно лише бій.

Таким чином, минулої неділі була реальна можливість пересвідчитися – футбол в Україні присутній не тільки на великих, дорогий стадіонах, в цю гру грають в нас і на маленьких сільських стадіонах, і ще питання – де матчі цікавіші. А хто не вірить – запрошуємо через два тижні в Плебанівку на стадіон.