«Тернопільська громада»: гра-монополія чи інструмент для розвитку?

Днями Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» отримав подарунок від розробника гри «Тернопільська громада» – громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад, яка створила її у партнерстві з Коаліція ГО «Тернопільський центр реформ».

На думку розробників, гра завдяки QR-коду, дасть можливість людям більше дізнатись про місто та села, які увійшли до Тернопільської ОТГ. Зокрема, про електронні сервіси, історію міста, архітектуру, знакових людей тощо – тобто усе, що стосується Тернопільської міської об’єднаної громади.

Розробники гри переконані, що така гра розвиває кмітливість і дає навики творчого мислення. Переможцем визнається той, кому вдасться зробити «банкрутами» інших учасників. На картках гри зображено відомі тернополянам місцини – Тернопільський став, замок та інші місця і споруди. На звороті кожної картки є короткий опис локацій.

«Починаємо її освоювати, щоб запропонувати учасникам наших заходів. Гра-монополія чудовий інструмент ознайомлення з Тернопільською ОТГ в ігровій формі. Думаю, це стане прикладом для громад Тернопільщини задуматися над новими формами своєї популяризації», – зазначає Сергій Волохатий, радник з питань комунікації Тернопільського ЦРМС.

Коментарі вимкнені.