Триває набір до лав штурмової бригади Національної поліції «Лють»

Продовжується рекрутингова кампанія щодо набору добровольців у об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють». Кандидатами у лави підрозділу можуть стати як діючі працівники поліції, так і цивільні особи.

Як розповів командир взводу №3 спеціальних операцій «Еней» бригади «Лють» Валерій Трубаєв, набір в штурмову бригаду не припинявся.

«Триває набір штурмовиків, також нам потрібні гранатометники, водії бронетехніки, танкісти, мінометник, люди, які мають військову спеціальність», – зазначив майор поліції Валерій Трубаєв.

Основні завдання бригади «Лють» — проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника. Вимоги до кандидатів незмінні – належна фізична підготовка та моральна готовність нищити ворога.

Претендентів, які пройдуть спеціальний відбір, чекає спеціальна підготовка та достойне грошове забезпечення.

У арсеналі «Люті» – бронетехніка, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Доєднатися до штурмової бригади можна у зручному форматі, подавши відповідну анкету на сайті https://www.npu.gov.ua/liut-shukaie-voiniv або ж звернувшись до працівників кадрового забезпечення у територіальні підрозділи поліції області.

Коментарі вимкнені.