У Чорткові декламували вірші іноземними мовами

У суботу, 18 травня, в Україні та в Чорткові відзначили День Європи – як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту.

Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента «Про День Європи». Варто зазначити, що в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи травня, а в країнах Європейського Союзу – 9 травня.

Примітно, що Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається це свято. Цього дня в Чорткові відбувалися літературні читання європейськими мовами. Представники всіх шкіл Чорткова , вихованці дошкільного закладу №1 «Золота рибка», студенти Чортківського державного медичного коледжу, працівники міської ради, учні центру культури та польської мови і суботньої школи з вивчення польської мови ім. А.Міцкевича декламували вірші іноземними мовами.

З імпровізованої сцени у Чортківському замку звучала англійська, німецька, польська, іспанська, французька. Участь у читаннях також взяли місцеві творці слова та діячі культури – Ярослав Дзісяк та Ліна Єник, Олексанр Степаненко та Ірина Брунда. Незважаючи на дощ, всі учасники виконали свої твори та отримали подяки від міського голови.

Світлина від Чортківська міська рада.

Коментарі вимкнені.