У школі на Лановеччині встановили новий економний котел

Новий котел обігріватиме відтепер школу у селі Вишгородок на Лановеччині. За словами директора закладу Андрія Бойка, школу звели ще у 1965-му і система опалення тут працює з того часу.
«Котел, який є ровесником школи вийшов з ладу, тому оскільки попереду опалювальний сезон, я подав пропозицію в адміністрацію щодо заміни котла на новий», – розповів Андрій Бойко.
Новий котел спроектували на державному науково-технічному підприємстві «Промінь». Зі слів директора підприємства, випробування показали: такий котел має переваги навіть над котлами іноземного виробництва.
«У цьому котлі горить будь-який матеріал, крім того, у випадку відсутності твердого палива котел можна просто ввімкнути в розетку і він горітиме завдяки електроенергії», – розповів директор «Променя» Тарас Білан. – Вартість котла нашого виробництва – близько 150 тис. грн, при тому, що в середньому простий котел вартує близько 500 тис. грн».
За словами голови Тернопільського осередку «Блоку Петра Порошенка» Віктора Шумади, в час енергозалежності від Росії, це також вклад в енергетичну безпеку країни, адже такі котли дозволяють використовувати для опалення приміщень власну сировину.

Коментарі вимкнені.