Всевидяче око, – на тернопільських дорогах оновили відеокамери

Українська компанія передала 42 відеокамери TurretCam, які дозволять поліпшити якість системи моніторингу за станом доріг державного значення у Тернопільській області. Нові камери, які безкоштовно надала компанія Ajax, замінять зношені та частково поламані пристрої, а також будуть встановлені на нових ділянках автошляхів для розширення моніторингу.

На мережі державних доріг Тернопільщини наразі влаштовано 45 камер, які утворюють єдину мережу відеонагляду за станом доріг й умовами руху. У процесі експлуатації пристрої зазнали фізичного впливу та зносу, і більше не можуть забезпечити ефективний та якісний моніторинг автомобільних доріг.
Камери Hikvision, які експлуатуються на автомобільних дорогах області – застарілі. Частина камер взагалі через суттєві технічні недоліки не виконує свою функцію і не підлягає ремонту.
Відеокамери TurretCam мають кращі характеристики, у порівнянні з встановленими на мережі. Передані камери мають вдвічі вищу роздільну здатність, функцію кодування відеопротоколу, розпізнавання об’єктів та софт, що виявляє рух у кадрі.
Передані камери за допомогою штучного інтелекту розпізнають різні типи об’єктів: людей, транспортні засоби чи тварин. Це дозволяє записувати лише відповідні події та використовувати менше пам’яті на жорсткому диску або носії.

💬«Ми надзвичайно вдячні відповідальному українському бізнесу за допомогу державним органам під час війни. Нове обладнання від Ajax – це краща та швидша якість нашої роботи.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області завдяки мережі відеонагляду цілодобово стежить за ситуацією на автошляхах та має змогу оперативно вжити заходів при погіршенні погодних умов та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.Це особливо важливо в осінньо-зимовий період. Розташовані відеокамери на небезпечних ділянках доріг з найбільшою інтенсивністю руху, спусках і підйомах та крутих поворотах» – зазначив начальник Служби Микола Довгошия.

Коментарі вимкнені.