Всім, окрім московських попів: добросовісні надрокористувачі і надалі отримують «зелене світло» від профільної комісії, де головує Петро Гадз

Під час засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування було розглянуто одразу три клопотання.

Два подання отримали позитивне рішення щодо, а в третьому відмовили одноголосно.

– Позитивні рішення були прийняті щодо Бобулинського та Різдвянського родовища. Оскільки заявники мали необхідні документи – члени комісії надали дозвіл на видобуток сировини. У третьому клопотанні члени комісії відмовили, – зазначає голова комісії Петро Гадз.

Не отримало підтримки, до того ж одноголосно, клопотання Почаївської Лаври щодо видачі гірничого відводу з метою розробки Почаївського родовища будівельних пісків на території Почаївської міської ради.

Троє представників Почаївської Свято-Успенської Лаври, яка знаходиться під порядкуванням Української православної церкви Московського патріархату, навіть завітали на засідання постійної комісії та звернулись із проханням дозволити їм видобувати будівельні піски.

– Від початку мого головування на цій комісії я задекларував просту політику – добросовісні підприємці, які мають необхідні документи, бажають сплачувати податки в область, а головне мають погодження  з громадою – отримуватимуть підтримку. Проте той, хто викликає у членів комісії питання, не має так просто отримувати згоду, все має бути законно, – наголошує Петро Гадз.

Коментарі вимкнені.