Вишнівчицьку школу Тернопільської області високо визнали на Європейському конкурсі!

 Вишнівчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільської області отримала високе визання на Європейському конкурсі Schoolnet All Stem All Stars! Про це у мережі Фейсбук повідомляє Світлана Попель.

  • Конкурс був, перш за все, великим успіхом з точки зору участі.  Тут побачили учителів з усієї Європи, представлено понад 400 робіт у всіх категоріях, за участю тисяч студентів і викладачів та понад 230 компаній і MPI по всій Європі за тематикою STEM (наука, технологія, інженерія і математика), – пише вчитель.

За її словами, міжнародне журі, що складається з викладачів, експертів і відомих представників з компаній-партнерів рівня StemАльянсу – CSR Europe, European Schoolnet, Європейська асоціація Нафтохімія, IBM, Lenovo і Microsoft, було вражене оригінальністю і високою якістю відео, яке розповідає про навчально-дослідницьку діяльність, проведену учнями Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. , під час їхньої роботи над проектом “Фітокартина для кабінету інформатики”.  Проект отримав І місце у категорії відео. А вчителька Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Попель в присутності міністрів освіти європейських і провідних представників компаній-спонсорів отримала нагороду 7 грудня в Брюсселі.

Коментарі вимкнені.