Збірна Збаража виборола в Польщі 4 місце по вільній боротьбі

14-17 квітня в Польському місті Терессін проходив міжнародний турнір з вільної боротьби участь в якому прийняли 220 спортсменів що представляли 24 команди з 8 країн світу. Як і завжди, успішно виступили на цих змаганнях вихованці тренерів Петра та Євгена Королів зайнявши 4 загальнокомандне місце, – повідомляє прес-служба Збаразької РДА. І місце виборола збірна Росії. ІІ місце посіла збірна Литви, ІІІ місце – господарі турніру Поляки .  Наші земляки посіли 4 місце на 5-й сходинці опинилась команда борців із м. Львів.

В особистому заліку наші борці показали такі результати: І місце (вагова кат.66 кг.) зайняв Олександер Лірук. ІІ місце ( 38 кг) посів Андрій Хариш, ІІІ місце- (категорія 66 кг) виборов Оленксандр Петровський.