В селі Біла розправитися з осами допомогали рятувальники
В селі Біла, що під Тернополем, 3 липня мешканці одного з будинків виявили у себе на даху чимале осине гніздо.
Читати даліВ селі Біла, що під Тернополем, 3 липня мешканці одного з будинків виявили у себе на даху чимале осине гніздо.
Читати даліУ одній із тернопільських квартир з’явилися оси. Щоб приборкати комах, мешканці звернулися до рятувальників, які 21 червня о 19.30 прибули
Читати далі