Бійка та крики – провокація на 9 травня у Тернополі завершилась. Фото

П’ять годин у Тернополі було неспокійно…
День Перемоги у Тернополі
З 9 до 10 години у Старому Парку було спокійно. Біля Вічного вогню збирались свободівці.  На місці дуже багато провоохоронців.

Нардепи Кайда, Головко та Сиротюк проводили прийом громадян під відкритим небом. Це було більше схоже дійсно на якусь провокацію. Не було ніяких столів та табличок.

З 10 години до Вічного вогню правоохоронці зробили “коридор”.

10.00 Усі в очікуванні.

10.10 Під трагічну музику на алею ступила колона з синьо-жовтими прапорами.

10.15 Урочисто відкрили святкування з нагоди Дня Перемоги. Колони очолили губернатор Тернопілля Валентин Хоптян та Петро Гоч. Розпочався молебень. Поки що вся алея в синьо-жовтих прапорах.

10.30 Розпочав виступ Валентин Хоптян. Напевно, через хвилювання очільник Тернопільщини сказав, що ми святкуємо визволення від червоної чорної чуми. Закінчуючи свій виступ, він попросив дітей вручити ветеранам “цвєти”. Промова була на диво короткою – лише 3 хвилини. Всі присутні йому аплодували.


11.00 Народні депутати Олексій Кайда, Михайло Головко та Олег Сиротюк розпочали прийом громадян. Володимир Стаюра у мегафон керує процесом, закликаючи тернополян на прийом до нардепів. Збоку виставлені невеличкі колонки. Народні депутати, яких оточили побратими-свободівці, стоять посеред алеї, таким чином видно плануюють не допустити до Вічного вогню комуністів.

11.20 Нардепи виступають перед мікрофоном в тісному кільці побратимів.

11.40 Олексій Кайда відповідає на питання тернополян.

11.45 Біля стадіону діє польова кухня. Дівчата з георгіївськими стрічками насипають салат з капусти усім бажаючим. Тут лунають російські пісні, такі як “Катюша”.

11.50 Ходять чутки, що комуністи планують бути в Старому парку на 12.00.

12.00 Комуністи формують колону неподалік парку. Червоних прапорів зо два десятки.

12.05 “Підтягнулися” беркут і грифон.

12.10 Бійці спецрозділів вишикувались біля входу у парк, де їм зачитали інструкцію дій: нікого не бити, не кидати, діяти в межах чинного законодавства, також зважати на те, що в парку присутні нардепи, які мають недоторканість.

12.30 Комуністи рушили. Спецпідрозділи вперед. Комуністи в оточенні міліції позаду. Леонід Бицюра приніс міліціонерам рішення нинішньої сесії міської ради, в якому заборонили використання радянської символіки у Тернополі.

12.35 Нардепи слухають, як правоохоронці зачитують рішення суду про скасування рішення Міської ради про заборону символіки.  Олексій Кайда пояснює, що суд відмінив не те рішення міської ради.

12.45 Леонід Бицюра звертається до заступника начальника обласної міліції. Каже, шо їхні дії незаконні і правоохоронцям загрожує штраф і увязнення за невиконання рішення міської ради, за незаконні затримання, бо в парку є автозаки.

12.55 “Свободівці” стало лаваю проти комуністів та не пускають їх до Вічного вогню. Між ними стоять правохоронці. Націоналісти співають гімн та кричать “комуняку на гіляку”, “комуна не пройде”.

13.10 З допомогою силовиків комуністи дійшли до Вічного вогню і там виголошують свої гасла. Кількох тернополян запхали в автозаки. Серед них є помічники народних депутатів. Але заступник начальника обласної міліції запевняє народного депутата Михайла Головка, що з ними все буде добре, вони все вирішать. У Михайла Головка повністю порвана сорочка та подерте обличчя.

побитий михайло головко

13.20 Комуністів супроводжують криками “ганьба”. В них полетіла димова шашка. Журналісти кажуть, що її кинув нардеп Михайло Головко.

13.35 Комуністів вивели з парку. “Свободівці” для них зробили “коридор ганьби”, тобто, кричали “ганьба”, проки ті не вийшли з парку. Частина “свободівців” пішла за комуністами до їх автобусів, а частина вирішує організаційні питання: рахують кількість їхніх в автозаках,  показують один одному “бойові” травми.  Народні депутати вирішують питання по телефону. Комуністи склали прапори, вони досі у надійному кільці силовиків.

13.40 Тернополяни навпроти комуністів співають українських повстанських пісень “Ленти за лентою”, “В чорне море кров Дніпром тече”.

13.45 Комуністи погрузились у два маршрутних автобуси.

13.50 Комуністи поїхали. Міліція коментує пресі події. Затримали 6 осіб. За три години їх відпустять.

13.55 Заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в області полковник Василь Облещук запевнив, що жоден іногородній комуніст в область не в’їжджав.

14.00 З парку вже виїхали правоохоронці. “свободівці” планують святкування 30-річчя Михайла Головка, жартують, що  депутати міської ради уже можуть йти додому митися та бритися. А в парку розпочалась релігійна хода вірян з хоругвами.

 

-1 thoughts on “Бійка та крики – провокація на 9 травня у Тернополі завершилась. Фото

 • 12:28 | 9.05.2013 о 12:28
  Permalink

  Смішно з того всього. Спеціально людей на людей цькують політики, а треті збоку дивляться на то все шоу. Давно тим ветеранам не треба тих червоних шмат-прапорів, з прапорами то проплачені “молодики” стоять. І так кожен рік…

 • 12:51 | 9.05.2013 о 12:51
  Permalink

  Війна вже пройшла, а фашисти і комуністи далі боряться…

 • 14:56 | 9.05.2013 о 14:56
  Permalink

  Та які вони комуністи? Пристосуванці хренові. Справжній комуніст повинен ходити в кирзових чоботях, в гімнастерці і галіфе, бути немитим і нечесаним, бо йому це ніколи робити, все своє життя до останньої краплі, він повинен віддавати боротьбі за щастя трудового народу. А ці держиморди роз’їли пики, як буржуї і називають себе комуністами. До виборів, червонозаді, щоб обдурити трудящіхся, олігархів називали кривосісями, а тепер знову з ними, заодно, грабують народ. Вже заплатили олігархи “борцам з счастье трудового народа”? А звісно, основного хапугу, який поповнював виборчу скарбницю ПРдонів, поставили заступником голови верховного тераріуму.

 • 15:45 | 9.05.2013 о 15:45
  Permalink

  Шкода ветеранів, вони прийшли до Вічного Вогню на своє свято, а там такі концерти. Одні дебіли сваряться з іншими.

 • 16:02 | 9.05.2013 о 16:02
  Permalink

  прошу фамілії тих-правдивих фронтовиків які прийшли

 • 16:11 | 9.05.2013 о 16:11
  Permalink

  покажіть фото хоч одного фронтовика а не клоуна

 • 20:53 | 9.05.2013 о 20:53
  Permalink

  важко казати хто правий,а хто ні… політичній силі ТАК не личить відстоювати РАЗ В РІК інтереси нації.подивіться навколо,невже окрім червопого прапора в нас в Тернополі більше проблем немає!? невже заборонивши незрозумілим ветеранам (більшість з них “клоуни”) покласти квіти ЗРАЗУ покращиться життя Тернополян!? робочі місця,медицина,освіта,підвищення цін,массссовий “ДЕРЕБАН” землі,суцільна корупція ОТ чим би мали займатися СПРАВЖНІ націоналісти!!!! покричали,поставили собі + “на горі” от і все…..
  а люди і надалі залишились жити у злиднях…..

 • 19:05 | 10.05.2013 о 19:05
  Permalink

  свободівці краще хай занімаються тим для чого їх люди вибрали ….в нас все вже є тільки бракує львівської брами .та нову мерію в парку…. ганьба .

Коментарі вимкнені.