Потяги між Росією та Україною курсують по-новому

Поїзди, що курсують між Росією та Україною, перейшли на новий розклад. Він розроблений залізничниками з урахуванням переходу України на зимовий час.

За повідомленням Федеральної пасажирської компанії Росії всього в даному напрямку і транзитом через Україну буде ходити 65 поїздів. “Продаж квитків на кожен з них після майже місячної перерви вже відкрито”, – сказали в компанії.

Продаж було припинено 20 жовтня в зв’язку з переходом України на зимовий час. Рішення про переведення годин було прийнято Верховною Радою 18 жовтня, тоді як місяцем раніше депутати відмовилися від цього. Такі дії спричинили за собою необхідність перегляду всього графіка поїздів, пише Новинар.

До набуття чинності нового графіка, поїзди при перетині кордону України через різницю в часі фактично надходили на територію Росії з запізненням в одну годину і багато з них прибували на кінцевий пункт прямування з великими затримками.

Однак у зв’язку з коригуванням розкладу по дорогах прямування поїздів з 3 грудня і по 24 березня 2012 року не буде призначатися 11 поїздів до Євпаторії, Анапи, Одеси, Києва і Сімферополя. Крім того, у графіку не передбачено також шість пасажирських поїздів, що призначаються на час сезонного збільшення пасажиропотоку, такі до Сімферополя, Севастополя, Бердянська, Феодосії, Євпаторії.

Коментарі вимкнені.