Сергій Притула розповів, скільки шрамів на його тілі

У черговому випуску «Хто зверху?» зірки шоу-бізнесу будуть не лише змагатися за те, хто ж все-таки зверху, а й розкривати свої секрети
Наприклад, дівчата – Олена Шоптенко, Ольга Цибульська та Катя Сільченко – зізнаються, скільки важили в 11 класі. Точніше, це можна буде зрозуміти, побачивши їхні випускні сукні. Деякі з них на кілька розмірів більше, ніж дівчата носять зараз. А от хлопцям доведеться вгадати, кому ж який шедевр належить. В їхній команді є козир – дизайнер Андре Тан. Чи вдасться йому зрозуміти, яка з дівчат і в якій сукні гуляла на випускному?
Крім цього, в рамках одного з конкурсів Сергій Притула розкриє секрет, скільки шрамів на його тілі! І розповість, які події, зокрема й бійки, їм передували.
Команда Притули в особі Слави Соломки і Амадора Лопеса, а також вже згаданого Андре Тана, дізнається, чи вдалося б їм отримати роботу покоївки в турецькому готелі. Річ у тім, що одним із завдань було оформити лебедя з… рушника!
– Після того, що нам довелося пережити, ми будемо залишати покоївкам ще більше чайових, – зітхнули хлопці.
Кому ж вдалося «зліпити» з рушника гарного лебедя? Хто з дівчат у шкільні роки важив на 25 кілограмів більше, ніж зараз? І як у студію потрапила Софія Ротару?
Не пропустіть «Хто зверху?» Вже в середу, о 19:00 на Новому каналі!

Коментарі вимкнені.