Вихідець з Тернопільщини буде главою Федерації роботодавців

Президія Ради Федерації роботодавців України рекомендувала кандидатуру голови об’єднаного руху роботодавців України Дмитра Фірташа на пост голови Ради ФРУ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Фірташа, Рада ФРУ розгляне рекомендації на засіданні, яке пройде в рамках об’єднавчого з’їзду Федерації роботодавців України 29 листопада в Києві. Одним з питань з’їзду ФРУ стане об’єднання більш ніж 20 регіональних і галузевих організацій роботодавців на базі Федерації роботодавців України. Об’єднавчий з’їзд Федерації роботодавців України пройде під гаслом “Зроби для України більше!”.

Як зазначив сам Фірташ, об’єднання всіх організацій є стратегічно важливим для країни. “У сьогоднішній непростій ситуації в Україні роботодавці повинні підставити плече державі. Щоб організація могла захищати український бізнес, впливати на процеси в країні, щоб створювалися нові підприємства, нові робочі місця, рух роботодавців необхідно об’єднати. Тому повинна бути єдина площадка для захисту інтересів людей, які створюють робочі місця і розвивають економіку країни”, – зазначив він.

Також президія Ради ФРУ рекомендувала Раді Федерації роботодавців України обрати заступниками голови Ради Ганну Безлюдну, В’ячеслава Биковця, Олексія Мірошниченка, Дмитра Олійника та Олега Шевчука.

Коментарі вимкнені.