Як жити без конфліктів знає Костянтин з Тернополя (відео)

Міжнародна академія кабали (МАК) є некомерційною асоціацією. Основним завданням академії є розповсюдження фундаментальних знань про систему світобудови та природи людини, що сприяє позитивним змінам людства та пошуку оптимального шляху розвитку цивілізації .

Академія займається просвітницькою діяльністю та науковим дослідженням давніх та сучасних систем знань, що розкривають інтегральну, основоположну систему законів, які впливають на все, що відбувається у світі. Вивчення цих законів дозволить людству знайти рішення проблем глобальної цивілізаційної кризи.

Основним інструментарієм роботи організації є ознайомлення широкої аудиторії з інформацією про структуру світобудови, роль людини в ній, методологію позитивних змін та інші системні знання, що впливають на стан і розвиток людства.

Міжнародна академія кабали створена у 2001 році, щоб задовольнити зростаючий попит студентів, які навчаються різними мовами світу. Академія, використовуючи весь набутий досвід сучасної освіти та Інтернет-телебачення, організувала дистанційне навчання. За перший рік вивчення курсу з основ науки кабала його успішно закінчили близько 3000 студентів з усього світу. На цей час послугами дистанційного навчання скористалися вже більше 50 000 студентів.

На сьогоднішній день для Інтернет-мовлення в усьому світі використовуються сучасно обладнані центри, що знаходяться у Тель-Авіві, Нью-Йорку, Торонто, Сент-Луїсі , Сан-Франциско, Санкт-Петербурзі, Москві, Києві та Одесі. В організації трансляцій беруть участь викладачі МАК, студенти старших курсів академії і велика група добровольців: оператори, звукорежисери, технічні спеціалісти з Інтернет-трансляцій, а також перекладачі та інші спеціалісти.

Всі послуги студентам надаються академією безкоштовно, що стало можливим завдяки участі великої кількості добровольців, які докладають великих зусиль для підтримки і розвитку всієї освітньої системи МАК. Кожен доброволець має на меті лише одне – зробити мудрість науки кабала доступною всьому людству

Коментарі вимкнені.