Надійка Греса — “її кльовості немає меж”. З днем народження, редакторе “Погляду”!

NadijkaGresa7

В останній день червня чергове 365-днівя відзначає головний редактор інтернет-видання “Погляд”, мама трьох чудових донечок, зразковий друг і колега – дорога Надійка Греса. Цінуючи її працю, життєву позицію, ставлення до оточуючих, “контрабандно” помістили на сайт “тортик-матеріал” про іменинницю, де замість свічечок – спогади або враження про неї від друзів, колег, знайомих.

“Любов формує рух в її житті

Олеся Гудима: “Що мені подобається в Наді, так це її любов до дітей, саме любов формує рух в її житті і надає йому сенсу. Надя – особлива людина, дуже уважна до потреб інших, і коли щиро хоче допомогти комусь, то “її кльовості немає меж”. Дай, Бог, щоб здійснилося нею намріяне!”.

“Дивись в небо з “Погляд Тернопільський”!

Спогад Любов Буряк про Надійку пов’язаний з 3 лютого 2014 року: “СЕНСАЦІЯ! Космічний телескоп “ХАБЛ” – купа брухту! Сьогодні “Поглядом Тернопільським” була відкрита нова галактика. Спіралевидна галактика домашньої ковбаси з туманністю часнику, меду і прянощів, з болідами гірчиці і метеоритами гвоздики цілком придатна до (в) життя. НАСА! Скинь Хабл на кацапів! Дивись в небо з “Погляд Тернопільський”!”.

“ДИВОвижна!

Тімофеєва Наталочка: “Люблю тебе, чуєш? Люблю тебе!!! Моя мудра, добра та щира Надюшка, з днем народження! Ти – ДИВОвижна! Чуєш, люблю тебе!”.

“І добре мати кожному таку, як у мене, – Надійку Гресу:)”

“Надійка в моєму житті з’явилася в межах випадкової невипадковості. І триває зі мною так само – вчасно. Вона – плече, якого, наче, й не очікуєш, але це вельми важливо! Надійка виправдовує своє ім’я на 100 відсотків. І добре мати кожному таку, як у мене, – Надійку Гресу:) Вона – зразок мами, колеги, друга. Для неї важливо транслювати добро і чесність, дарувати посмішку, знову ж – надію. Хочу, щоб повернення сторицею було для неї вчасним і сповна, бо Надійка заслуговує! Уяви, що я отут зробила лінк на всі найкращі слова, – вони тобі! Цілую і люблю, твоя Ірина Юрко:)”.

Чиста і правильна

Лілія Мусіхіна: “Надійка – добра дівчинка, з вірою в добро і справедливість. Чиста і правильна. Тверда в своїх переконаннях”.

Асоціюється з посмішкою

Зоряна Довгань: “Надійку знаю досить давно. І вона завжди асоціюється в мене з посмішкою. Така собі дівчина-посмішка. Не жартівлива чи лукава. А така, яку от побачиш на Надійчиному обличчі, і одразу усі тривоги знімає рукою. Добра і рідна. Я дуже рада, що доля звела мене з Надійкою і маю честь привітати її з днем народження. Хай завжди поруч будуть тільки надійні люди. Щастя та душевного миру. Цьом”.

“МОЄ ЩАСТЯ!”

Наталочка Бобрик: “На щастя, в моєму житті є вірний і надійний друг, який завжди зрозуміє і підтримає – це Надійка. Вона завжди чесна і порядна. Їй притаманні такі риси, як надмірна доброта, чуйність, щедрість, працелюбність. Найважливішими для неї є її сім’я: чоловік і донечки, яких вона обожнює. Це найбільша радість у її житті. Мені дуже подобається, як мило, трепетно подруга їх називає: “МОЄ ЩАСТЯ!”. Ми рідко бачимось, пробач мене! Бажаю тобі БЕЗМЕЖНОГО ЩАСТЯ, море радості, кохання, щоб твоє серце завжди було переповнене ніжністю і любов’ю, і не було жодних розчарувань! Ти – НАЙКРАЩА! Люблю Тебе!!!”.

Особлива жінка

Олена Степанова: “Надюша належить до особливих жінок. Гарна не лише зовні, а й тією світлою і чистою внутрішньою красою душі”.

“Повертатися в минуле лише для того, щоби сказати: Вау!”

Удич Олег: “Надійка є невичерпним джерелом доброти та позитивного мислення. Тому нехай усі незгоди минають її і нехай вона обертається у минуле лише для того, щоби сказати: Вау! Невже це зробила я?!!!”

Ямочки на щічках

Анжела Кардинал: “Надійка – мила і щира, добра і любляча, привітна і завжди усміхнена з ямочками на щічках! Навіть не пам’ятаю нашого першого знайомства, бо було це дуже давно). Турботливий керівник! Чудова матуся трьох донечок і любляча дружина! З днем народження, Надійко, здійснення усіх мрій, радості від життя, щирих друзів поруч, нових досягнень та вершин!!!”.

Риси, які допомагають залишатися в курсі подій

Вікторія Кравець: “Маленька, проте така енергійна” – перше, що подумала про Надійку, коли побачила її на одному із заходів. Та коли дізналася, що вона мама двох, а потім і трьох діток, здивувалася: коли вона все встигає, бо ж координувати сайт – справа затратна в часі. Ближче познайомившись, побачила Надю відкритою, довірливою, цікавою і допитливою людиною. Думаю, саме такі риси і допомагають їй залишатися в курсі подій, не оминаючи увагою при цьому своїх близьких”.

Жінка — з великої букви

— Надійка вражає порядністю, — каже Наталя Лазука. — Саме вражає, бо нині такий час, що порядністю можна і здивувати. Правдива. Добра. За лагідним голосом і скромністю ховається сильний характер і витримка. Приваблює толерантністю. Надія Греса — самодостатня. Не боїться визнати таланти і достоїнства іншої людини. Яскрава особистість поряд її не обмежує. Вона не має заздрості до інших — ні професійної, ні суто людської. Любляча мама. Жінка — з великої букви.

Демонструвати чесність на ділі

Той, хто нещодавно сочками пригощав: “Найщиріші вітання тобі, Надійко! В умовах непростих соціально-політичних реалій діяльності ЗМІ залишається мега-позитивною, доброю, емоційною, довірливою та часто наївною людиною. Ти на ділі демонструєш, як чесність, принциповість та людяність може не продаватись навіть за великі гроші. Такі як ти, можливо, і не помічаючи для себе, міняють цей світ на краще! Будь щаслива! Здоров’я тобі, твоїй малечі, чоловіку, родині, друзям, близьким!”.

Той, хто знає Гресу, – щасливчик

Тетяна Колісник: “Надійка – це світла та добра пташечка. Водночас дуже смілива людина, чудова матуся та чарівна жінка. Така от привітна, щира, з нею хочеться говорити, ділитись думками, знаючи, що вона не фальшивить, а дійсно тебе слухає, коли потрібно – підтримає. Надійка з тих журналістів, які не зраджують своїм принципам, розуміючи, що дружба має більшу цінність, ніж якісь матеріальні речі. Я впевнена, що якби завтра когось з її близьких знайомих взяли в полон, вона б точно без остраху подалась їх виручати. Той, хто знає Гресу, – щасливчик. Але ще більший щасливчик той, кого вона удостоїла честі називати своїм другом.

Познайомитися в місці нашого проживання – в інтернетах

“Комок доброти і радості. Переживання і співучасті. Енергійності і працелюбності. Познайомився з нею в місці нашого проживання – в інтернетах” (с) Олег Різник.

Прекрасна, як літо

Зелененька Іра: “Надя надзвичайно полюбляє робити людям приємне. Вона щедра, обожнює тішити дорогих ій людей подарунками. Вона всіх втішає, підбадьорює, допомагає реалізовувати людям іхні здібності. Надя ніколи не говорить про людей погано, значить, бачить тільки добро. Бажаю Наді та її діткам, в тому числі “Погляду”, ствердження та визнання "</p

Коментарі вимкнені.