У Тернополі добровольці входять у спеціальний загін територіальної оборони

31 січня Тернопільський обласний військовий комісаріат планово провів тренувальний збір загонів територіальної оборони м. Тернополя та Тернопільського району на базі навчального центру місцевої артилерійської бригади. Захід відбувся у рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».

«З 2015 року в Тернополі створено загін територіальної оборони, який сьогодні складається з 9 округів та 278 осіб, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Переважно у загін входять добровольці, які проживають у Тернополі та більшість з яких проходила строкову службу. При першій необхідності ці добровольці можуть захищати місто або ж забезпечувати громадську безпеку».

У рамках заходу, для удосконалення бойових навичок, на базі навчального центру проводилися заняття з тактичної медицини, вогневої та інженерної підготовки.

Нагадаємо, що Тернопільська міська рада продовжила на 2017 рік дію програми, якою передбачена одноразова виплата у сумі 10 000 грн. тим тернополянам, які зголосилися на контрактну службу.

Коментарі вимкнені.