Депутатські будні Івана Сороколіта у позаприйомні дні…

13920596_176358886117266_6043273709267626184_n

4 серпня депутат міської ради Іван Сороколіт взяв участь у зборах двох будинків.Перші збори відбувались у зв’язку з тим, що новоутворене ОСББ “Лук’яновича 2” вирішило самостійно обслуговувати власний будинок відмовившись від послуг обслуговуючої організації (“ЖЕКу”).

  • На жаль, виникли певні “непорозуміння” з “ЖЕКом” щодо дати повної “розлуки” (хоч повідомлення про це мешканці подали ще 3 місяці тому) та вимоги останнього до мешканців компенсувати, на його думку, перевитрати у розмірі 17тис.грн., – розповідає депутат.

За результатами конструктивної дискусії вдалось дійти згоди про відсутність претензій “ЖЕКу” щодо боргу та повної передачі будинку з 1 вересня.

За словами Івана Сороколіта, обслуговуюча організація досить добре, у порівнянні з окремими іншими “ЖЕКами”, утримувала даний будинок та за останні роки вивела його з жалюгідного стану.

Далі була коротка зустріч з головою ще одного новоствореного ОСББ “Лозовецька 1” – мега-ініціативним та позитивним мешканцем Ігорем Куликом. Обговорили окремі моменти співпраці/допомоги з боку міської ради.

Другі збори відбулись у екс-міліцейському гуртожитку вул.Збаразька, 37. Тема – приватизація.
Минулого тижня була знята остання перепона для безкоштовної покімнатної приватизації. Було прийняте відповідне рішення Виконавчого комітету ТМР.

  • Таке ж рішення, вірю, у найближчий місяць буде прийняте по сусідньому гуртожитку вул.Збаразька, 35, де тепер депутатом є мій колега Роман Навроцький. Завдяки спільній з ним позиції (разом – легше!) ми довели справу приатизації даних гуртожитків до логічного завершення.
    Зазначу, що останній крок по зняттю перепон здійснили самі мешканці. Проблема полягала у його напіваварійному стані і неможливості розпочати опалення восени 2016р. Але мешканці на своїх зборах прийняли рішення за власний кошт розпочати капітальний ремонт будинку (опалення, фасад та ін.). Відкрили окремий банківський рахунок будинкового комітету, на котрий здійснюють разові внески для ремонту власного ж помешкання.
    Це дуже відповідальне рішення! Завдяки ньому вони не лише приватизують кімнати, але й зможуть претендувати на програми співфінансування та фінансової підтримки.

Коментарі вимкнені.