Херсонському “Кристалу” у Тернополі не допоміг навіть американський тренер

ФК “Тернопіль” не зустрів жодного опору в протистоянні з херсонським “Кристалом” у рамках 19-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги (група “А”) – 4:1, повідомляє кореспондент “Номер один”.

Що цікаво, херсонську команду очолює американський тренер Денніс Люкенс, але і він не зміг достукатися до своїх підопічних, щоб ті зіграли в Тернополю хоча б достойно. У  підсумку тернополяни в першому таймі забили тричі, а в другому – команди обмінялися голами.

Перший гол стався завдяки індевідуальним діям Богдана Семенця, котрий вдало використав вихід віч-на-віч (1:0), згодом Богдан вивів на побачення з кіпером Ігоря Козелка і той без зусиль переграв суперника (2:0), а “добив” у першому таймі суперника Сергій Полянчук, який опинився найспритнішим на “п’ятачку” (3:0). У другому таймі той ж Полянчук ударом головою з близької відстані “розстріляв” кіпера хеосонців (4:0), а коли йшла перша додана хвилина і суперник одного разу розписався у воротах Івана Мельника, для якого це був перший матч у складі ФК “Тернопіль” (4:1).