Завтра у Тернополі судитимуть сепаратистів, які вербували людей воювати за ДНР-ЛНР. Активісти просять підмоги

Для того, щоб забезпечити публічний розгляд справи та проконтролювати хід справи Тернопільських сепаратистів, які намагались вербувати людей воювати за ДНР-ЛНР, тернопільські активісти просять прийти на 11.00 завтра до Апеляційного суду. При собі потрібно мати паспорт.

Суд першої інстанції призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на 14 і 15 років кожному, але засуджені скористались правом апеляції.

Аби не дати сепаратистам уникнути покарання, активісти йдуть на слухання справи. Справу веде суддя Свачій Ігор Михайлович.

Нагадаємо, у суді довели, що тернополяни, перебуваючи у Російській Федерації, познайомились із керівниками терористичної організації “ДНР” та на виконання їхніх завдань вербували найманців для вчинення терористичних актів на території України на боці терористичних організацій.

Упродовж травня-липня 2014 року обвинувачені вербували українців, яким обіцяли платити 1 тисячу доларів США за терористичну діяльність, страховку в сумі 20 тис дол США у випадку смерті та гарантували додаткову грошову винагороду за вбивство військовослужбовців та знищення військової техніки Збройних Сил України.

Вони також інструктували, організовували матеріальне забезпечення найманців, направляли їх через територію Білорусі у спеціальний табір в місті Ростові-на-Дону для бойової підготовки та участі у терористичній діяльності в нашій державі, організували і проводили збір грошових коштів, військового спорядження, засобів зв’язку, медикаментів, продуктів харчування та забезпечували їх доставку учасникам терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”.

Крім того, вони розпалювали сепаратистські настрої серед населення різних регіонів України через соціальні мережі, а також організовували мітинги проти дій органів державної влади у різних містах України

Коментарі вимкнені.