Де правильно встановити кондиціонер

Де правильно встановлювати кондиціонер

Найімовірніше, ви зараз вибрали ідеальний кондиціонер для свого будинку. Але тепер виникає маса інших питань: “Де краще встановити кондиціонер?”, “Може, краще відмовитися від послуг монтажу фірми і найняти приватного монтажника, так само дешевше?” та багато іншого.

Де встановити кондиціонер

У якому місці встановити кондиціонер

Тепер перейдемо до основного пункту – установка кондиціонера, де встановити кондиціонер. Перед покупкою, ви вже визначили площу приміщення та потужність системи. Залишається вибрати, у якому місці встановити кондиціонер, де він буде не лише добре виглядати, але й ефективно працювати.

Перш за все варто звернути увагу на наступне. Потік холодного повітря від кондиціонера не повинен бути спрямований у місця, де ви зазвичай довго перебуваєте. Це потрібно просто для того, щоб захистити ваше здоров’я. Важливо враховувати той момент, що основна концентрація холодного повітря знаходиться на відстані 2-3 м від кондиціонера.

Другий момент – це монтаж відносно стелі. Внутрішній блок повинен бути встановлений на відстані від стелі 10-15 см. Для того, щоб постачати холодний повітря, кондиціонеру потрібно забирати гарячий повітря, тому під саму стелю установка внутрішнього блоку заборонена.

Для продуктивної роботи кондиціонера дуже важливо, щоб поруч з ним не знаходилося безліч різних предметів. Це лише ускладнює його продуктивність. Меблі повинні бути від кондиціонера на відстані приблизно 1-1,5 м. Якщо дуже близько до кондиціонера буде розташований, наприклад, шафа, вона буде створювати перешкоду для рівномірного циркуляції повітря і просто буде його відбивати.

установка кондиціонера у Вішневому

У якому місці встановити кондиціонер. Важливий фактор

Ще один важливий нюанс – відстань між внутрішнім і зовнішнім блоками повинна бути не більше 5-10 м. Це також може сказатися на ефективності роботи кондиціонера. А також, чим менше ця відстань, тим дешевше вам обійдеться монтаж.

Виходячи з розгляду про невелику відстань між блоками, частіше всього кондиціонери встановлюються поруч із вікнами. Це можна робити, але враховувати один деталь. Якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону будинку, потік повітря кондиціонера повинен йти перпендикулярно сонячним променям. Це варто враховувати, також з огляду на високу ефективність спліт системи.

Одним із хороших варіантів розташування є встановлення навпроти вхідних дверей. Отже, враховуючи всі наші рекомендації, ви з легкістю зможете визначити місце, де встановити кондиціонер найкраще.

Магазин Купер Хантер є виробником якісної кліматичної техніки. Компанія здійснює професійний монтаж і надає гарантію. Вибирайте кондиціонер Cooper&Hunter, який може створити затишну і комфортну атмосферу вам вдома.

Cooper&Hunter установка

Коментарі вимкнені.