Для чого потрібне бокове завантаження у вантажному таксі

Сфера вантажних перевезень активно розвивається і все більший перелік товарів вдається перевезти автотранспортом. Важливу роль під час транспортування різних вантажів відіграє спосіб їх завантаження. Найбільш розповсюдженим є безперечно заднє завантаження. Але обираючи специфіку деяких вантажів чи місця розвантаження, вантажне таксі пропонує автомобілі з боковим завантаженням.

Вантажівки з можливістю бокового завантаження або розвантаження мають декілька варіантів побудови кузову, а саме:

  1. Механічна штора, яка двигається у необхідному напрямку. Позитивним моментом цієї конфігурації є швидкість виконання відкриття бокової частини вантажного відсіку. Відповідно так само швидко відбувається її закриття. З недоліків можна виділити обмеження варіантів габаритних розмірів автівок, які можна замовити.
  2. Часткове або повне розтентування. Замовити вантажне таксі для перевезення вантажу на такому вантажному авто легко, адже це досить розповсюджена будова вантажного кузову. Із мінусів можна виділити тривалий час на розтентування, а потім на зворотне затентування. Із переваг, можна виділити можливість перевезти майже будь-які вантажі, адже побудова кузову може бути індивідуально або додатково змінена та доопрацьована.

Сам процес розтентування не завжди є досить простим, і в деяких випадках має ряд особливостей. Але здебільшого є стандартні кроки та послідовність дій:

  • Якщо це тентований автомобіль, виконується повне або часткове зняття тенту. Тент здебільшого кріпиться на заклепки плюс з пропусканням дрота або паска в кожне віконце для надійної фіксації.
  • Далі необхідно зняти частину підтримуючих дошок, які тримають форму та опору бокової частини машини. Важливо також класти їх у тій самій послідовності як вони знімаються, адже при монтажі назад може виникнути ситуація, коли вони не будуть щільно прилягати або будуть більшого розміру.
  • Потім вручну або навантажувачем електричним чи гідравлічним виконати загрузку товару.
  • В кінці все зробити у зворотному напрямку. Але якщо відстань невелика і погодні умови дозволяють, то можна виконати перевезення, без затентування, задля економії часу.

Загалом процес може бути трохи довготривалим, але дає можливість виконати таке завантаження майже у будь-яких умовах. Така ситуація може виникнути, наприклад коли потрібно завантажити довгомірний вантаж з великою вагою, і довжини стріл навантажувача недостатньо для завантаження стандартним шляхом.

Для малих цілей або невеликих партій, вантажні таксі задіюють вантажні мікроавтобуси з боковими дверями. Тоді підготовка до завантаження чи розвантаження майже не займає часу, адже достатньо тільки відчинити бокові двері. Плюс деякі буси оснащені боковими дверями з обох сторін, що може стати перевагою у деяких випадках.

Вантажні таксі активно використовують вантажівки з різними конфігураціями кузову та способами завантаження та розвантаження. Деякі види вигрузки є додатковою опцією або перевагою, а в деяких випадках єдино вірним рішенням, і потрібні для таких цілей саме конкретні типи вантажних фургонів.

Джерело: Вантажне таксі Абрикос https://ua.abricos.kiev.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *