Компанія «Домінанта»: повний комплекс послуг із маркування

Процес виготовлення та продажу товарів в Україні регулюється законодавством. Зокрема, це стосується й маркування або нанесення на упаковку, тару, етикетку чи коробку умовних знаків і символів. Під час виконання такої задачі важливо точно дотримуватися актуальних вимог.

Маркування ー це інформація про назву, склад, дату виготовлення, умови зберігання, термін придатності та інші властивості товару. За його допомогою простіше ідентифікувати продукт під час продажу або проведення інвентаризації. Ця інформація потрібна й споживачеві ー читаючи її, він приймає остаточне рішення щодо покупки.

 

Як швидко й просто наносити маркування

Ця процедура є однією з основних складових процесу виробництва, без неї також неможливо обійтись у галузі торгівлі. Звертатися до сторонніх компаній для нанесення маркування незручно, краще придбати власне обладнання. Вибрати й замовити потрібні пристрої зручно на сайті компанії «Домінанта» у Києві https://domino-kiev.com.ua/.

Для кожного напрямку виробництва є окремі маркувальні машини, які друкують символи з конкретною швидкістю. Процес використання простий ー достатньо задати потрібні параметри й налаштувати обладнання. Його легко інтегрувати в процес виробництва, щоб нанесення літер, цифр та зображень здійснювалось автоматично без затримок та простоїв.

Під час вибору обладнання потрібно враховувати кількість і специфіку товарів, із якими працює підприємство. Для окремих варіантів упаковки ー наприклад, тендітної, гнучкої, гофрокартону ー потрібні спеціальні принтери. Завдяки широкому асортименту в каталозі компанії «Домінанта» можна підібрати моделі для маркування фармацевтичних товарів, продуктів харчування, кабелів, труб, косметики тощо.

Які послуги надають професіонали

Мало просто придбати обладнання, адже з часом воно може ламатися й виходити з ладу. Тільки регулярне обслуговування фахівця дозволить уникнути простоїв через непрацездатність маркувального пристрою. Компанія «Домінанта» працює на українському ринку понад 20 років та надає не тільки обладнання, а й витратні матеріали та складники.

Організація є офіційним дистриб’ютором британського виробника Domino UK Ltd. За роки існування її фахівцям вдалося накопичити великий досвід із розв’язання різноманітних питань. Наразі компанія постійно співпрацює з кількома підприємствами України, які використовують маркувальне обладнання.

Серед головних переваг компанії «Домінанта» варто виділити наступні:

  • великий вибір комплексних промислових рішень. Серед них можна знайти варіанти для будь-якого напрямку виробництва ー продуктів харчування, ліків, цигарок, труб, кабелів тощо;
  • широкий асортимент високопродуктивних пристроїв. У каталозі можна вибрати моделі, які добре працюватимуть на агресивному виробництві або в обмеженому просторі, друкуватимуть символи з великою швидкістю;
  • технічна підтримка. Фахівці компанії допоможуть встановити й налаштувати обладнання, а також проведуть навчання персоналу особливостям роботи із ним;
  • гарантія якості на техніку та витратні матеріали. Останні краще замовляти заздалегідь, щоб завжди мати в достатній кількості;
  • зручні умови співпраці. Зокрема, на період ремонту принтера компанія надає інший на заміну, щоб уникнути простоїв на виробництві.

Компанія «Домінанта» не тільки надає обладнання для маркування, а й додаткові послуги для постійної експлуатації без складнощів. Це офіційний представник британського виробника, який працює понад 20 років та має великий досвід роботи з маркувальними принтерами різних типів.

Коментарі вимкнені.