Короткий гайд, як вибрати якісний і ємний акумулятор для електровелосипеда

Забудьте про похмурі затори і задушливі маршрутки! Електровелосипед подарує вам свободу і драйв, помножені на екологічність і турботу про здоров’я. Але пам’ятайте: серце електровелосипеда – це акумулятор. Без нього ваш залізний кінь перетвориться на звичайний велосипед. У цьому огляді ми розглянемо важливість вибору і правильного використання акумуляторів для електровелосипедів.

Як зрозуміти, що з батареєю щось не так

Як і будь-які електроприлади, акумулятор для електровелосипеда має обмежений термін служби.

Коли потрібно міняти батарею електровелосипеда

Ось кілька правильних сигналів:

  • Час автономної роботи став помітно меншим. Раніше ви могли проїхати 50 кілометрів на одному заряді, а тепер ледве дотягуєте до 20? Час міняти батарею!
  • Продуктивність впала. Електровелосипед їде повільніше, ніж зазвичай, і насилу справляється з підйомами? Це теж свідчить про те, що акумулятор уже не той.
  • Зовнішній вигляд АКБ змінився. З’явилися вм’ятини, здуття або інші пошкодження? У цьому випадку краще оновіть свою батарею.

Яких правил дотримуватися при виборі АКБ і на які моделі звернути увагу?

При підборі акумулятора на електровелосипед важливо враховувати кілька ключових моментів. Номінальна напруга акумулятора має відповідати вимогам електромотора. Габарити акумулятора також відіграють важливу роль, він має легко поміщатися в призначене для нього місце на велосипеді.

До популярних моделей відносять:

  • EBIKE Battery 36V 15Ah Li-ion – є чудовим вибором для електровелосипедів. З його напругою 36 вольт і ємністю 15 ампер-годин він забезпечує надійне і довгострокове енергопостачання. Завдяки літій-іонній технології він має легку вагу і компактні розміри, що покращує керованість велосипеда і збільшує його дальність поїздки.
  • GreenCell EBIKE Battery 48V 17.5Ah – володіє напругою 48В і ємністю 17.5 Ач, потужне і стабільне джерело енергії для вашого велосипеда. Літій-іонна технологія забезпечує довгий термін служби і високу продуктивність. Сумісний з різними моделями електромоторів.

Зазирніть на сайт https://voltmarket.ua/ – там ви знайдете величезний асортимент акумуляторів різних виробників і моделей відомих брендів: Samsung, LG, Panasonic, Bosch та інші. І все це в одному місці! Не потрібно витрачати час на пошуки.

Правила вибору АКБ і на які моделі звернути увагу

АКБ для електровелосипеда може мати різні параметри потужності, ємності, напруги, маси, габаритів, циклічного ресурсу. Вартість перебуває в широкому діапазоні, і залежить від бренду, поточних технічних параметрів.

Найголовніші моменти:

  • Номінальна напруга АКБ і електромотора мають бути рівними. Якщо застосовується кілька батарей, а не одна, нагадуємо – напруги будуть підсумовуватися при послідовному з’єднанні. Застосовувати АКБ з напругою, яка перевищує робочі параметри для мотора, не можна (це призведе до швидкого виходу з ладу електроніки і двигуна).
  • Розміри – новий елемент живлення повинен без проблем поміститися у відсік для батарей. Габарити елемента живлення залежатимуть від типу хімії і поточної ємності. Ідеальні параметри мають літієві моделі.
  • Типи хімії – у разі електровелосипедів, рекомендується використовувати тягові акумулятори. Такі елементи здатні тривалий час функціонувати в циклічному режимі, живлячи мотор енергією. Звичайні стартерні елементи не підійдуть.

Виходить, що основні параметри вибору – це напруга мотора і габарити посадкового місця в батарейному відсіку. Найпростіший спосіб – купити аналогічну нову батарею замість старої. Якщо говорити про тип хімії, то варто зупинитися на літієвому елементі.

Вибір правильного акумулятора для вашого електровелосипеда – це запорука його ефективної роботи і тривалого терміну служби. Експерти магазину VoltMarket з радістю допоможуть розібратися в нюансах і підібрати відповідний АКБ, який задовольнить ваші потреби і забезпечить безперебійне електроживлення вашого велосипеда.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *