Програмне забезпечення від YDP OFFICE – це унікальний продукт на ринку України та Європи

Новинний портал poglyad.te.ua починає новий проект «Погляд на Бізнес», який дозволить підприємцям, власникам фірм та активним людям заявити про себе, свою справу, а також поділитись з читачами історією, досвідом та власним поглядом на ведення бізнесу.

Чому це цікаво? Погодьтесь, що купувати чи мати справу із знайомими людьми значно комфортніше. А ще люди люблять щирі розповіді та правдиві історії. Тому, прочитавши інформацію «з перших вуст», ваші партнери, клієнти і навіть працівники зможуть побачити спільні інтереси, схожі думки та стати ще більшими прихильниками вашого бізнесу.

Ми підготували 5 запитань, які допоможуть читачам дізнатись про вас більше, а вам – звернути увагу на деякі важливі деталі.

Сьогодні розмову про бізнес та справи ми ведемо із співзасновником фірми YDP Office Папроцьким Юрієм Ігоровичем.

Сфера діяльності: Автоматизація торгівлі, WEB програмування, ведення кількісного та грошового обліку у різного виду діяльності.

  1. У чому полягає суть вашої роботи, діяльності фірми?

Суть нашої роботи полягає в тому, щоб допомогти власникам в організації автоматизованого контролю та обліку діяльності бізнесу, торгівлі, виробництва. Наше програмне забезпечення зробить контроль простим, а облік точним. В результаті Ви отримаєте свої прибутки на всі 100%, без зайвих операцій зі сторони працівників. І все це працює з можливістю віддаленої роботи – Ви зможете контролювати всі процеси у будь якому місці перебування.

Також займаємось WEB програмуванням. Створюємо сайти, інтернет – магазини, продаючі сторінки.

  1. Як виникла ідея створити саме цей бізнес?

Років 10 назад поступило завдання в написанні програмного забезпечення для реалізації проведення ревізій в магазині. Відповідно, коли замовлення виконали, було прийнято рішення написати повноцінне, професійне програмне забезпечення, яке б допомогло реалізувати кількісний облік товару, контроль за його рухом, фінансову звітність по дебіторам та кредиторам, розвантажити касира на касі, та виконувати багато інших цікавих та невід’ємних функцій програми. Ми побачили, що ринок потребує якісного і простого програмного забезпечення, яке можна налаштувати індивідуально під кожного клієнта. І ми створили YDP Office.

  1. Як ви створюєте та підтримуєте цінність вашого продукту/послуги для споживачів? У чому ваша унікальність?

Програмне забезпечення YDP Office написане нами для підприємців та великих компаній, і це вже є унікальний продукт на ринку України та Європи. Наша унікальність полягає ще й в тому, що ми індивідуально підходимо до кожного клієнта. Вивчаємо та оцінюємо ситуацію «з середини» бізнесу. Допомагаємо клієнтам знайти найбільш критичні проблеми у процесах. У нас нема шаблонів, при створенні продукту ми враховуємо всі нюанси роботи клієнта і кожна програма виходить індивідуальна. Також запобігаємо розкраданню товару завдяки якісному контролю та автоматизації продаж. Цінністю також можна назвати надійність програми за нормальною ціною.

  1. Як ви думаєте, що є головним для ведення успішного бізнесу?

Стосовно цього питання моя думка така: для того, щоб бізнес був успішним, необхідно зробити найдорожчу інвестицію у своєму житті – час, та максимально якісно та швидко допомогти клієнту у вирішенні його проблеми.

  1. Ваші побажання для клієнтів, читачів, людей, які прагнуть досягнути успіху.

Керуйте своїм часом правильно!

Comments are closed.