Рожевий джин: що в ньому цікавого

Давня історія «ялівцевої горілки», як колись називали джин, охоплює величезний географічний простір. Колись вона була звичною для скандинавських країн, проте під час завоювання колоній англійські солдати привезли рецепт на батьківщину, де його значно допрацювали. Тепер Великобританія гордо присвоює авторство напою собі та постійно представляє нові версії. 

Як виготовляють джин

Джином називають міцний спиртний напій на основі ялівцю, який отримав характерний аромат та помітну гіркуватість. Виробники пропонують величезний вибір м’якших та міцніших версій, а недавно з’явився навіть рожевий джин. Зараз він перебуває на піку популярності і не збирається звідти спускатись, а вартість рожевого джину можна дізнатись у будь-якому інтернет-магазині. Винайшли джин ще в XVII столітті у Голландії як лікувальний засіб. Його продавали в аптеках, адже міцний алкоголь навіть не думали вживати для розваги. Оригінальна назва женевер, проте ситуація кардинально змінилась з приходом британських солдатів. Розквартироване військо зовсім не збиралось нести службу нудно, а швидко розпробувало оригінальний напій. Вони скоротили назву до зручного на слух «джин» та привезли рецепт додому. В Англії склад джину значно допрацювали, очистили смак та надали йому британської вишуканості. Не можна заперечувати величезний вклад англійців у створення сучасного букета, проте батьківщиною все-таки є Голландія. До складу білого джину входять багато різних компонентів, серед котрих фенхель, дягель, кардамон, коріандр. Повний список засекречений, а на смак важко розібрати навіть експерту, адже яскравий запах ялівцю перебиває решту тонів. Для виробництва підходить не кожен сорт, а лише особливий, який росте лише в Італії та Східній Європі.

Чим рожевий джин відрізняється від білого

Ознаки традиційного білого джину відомі кожному поціновувачу: прозорий колір, м’яка текстура, насичений аромат ялівцю. До складу джину входять десятки різноманітних трав та натуральних добавок, однак завдяки природним властивостям ялівець все одно лідирує. Для порівняння можна придбати декілька пляшок в маркеті алкогольних штук. Які факти варто знати про рожевий джин:

  1. за основу взяли звичайний білий, технологія виробництва не надто відрізняється;
  2. всього за пів року були представлені рожеві джини у всіх відомих виробників спиртного;
  3. відтінок означає сорт напою, але смаки можуть значно відрізнятись залежно від бренду;
  4. поява рожевого джину дала старт цілим лінійкам джинів — ягідних, лимонних, апельсинових.

До складу рожевих та інших кольорів теж обов’язково дають ялівець, без якого напій не вважається джином, проте в набагато менших кількостях. Також додають інші цікаві компоненти, які можна рідко зустріти в складі алкоголю.

Коментарі вимкнені.