Швейцарські годинники: як не купити підробку

Ви ретельно підійшли до вибору годинників. Простудіювали купу статей, переглянули масу сайтів, знайшли найдешевшу пропозицію і ось жаданий виріб швейцарських майстрів у вас на руці. Але не пройшла ще ейфорія від довгоочікуваної покупки, як ви виявили, що годинник відстає. Як таке можливо? Відповідь очевидна – вам продали підробку.

У наш час підробляють абсолютно все – від сметани до чорної ікри, від брендового одягу до побутової техніки. Не стали винятком і годинник. Як показує статистика, найбільш часто підробляють швейцарський годинник.

Як же уникнути розчарування від придбання підробки. Перше правило – не купувати годинник, а особливо швейцарські, у сумлінних продавців. Серед перевірених варто виділити інтернет-гіпермаркет брендових аксесуарів Імідж, де у величезній кількості представлені годинники відомих швейцарських виробників.

Давайте спробуємо розібратися, що окрім оригінальної продукції присутній сьогодні на годинному ринку:

  1. Підробка або фальсифікат. Проводиться без дозволу виробника, найчастіше кустарним способом в підпільних майстернях. Як правило це незграбна робота «майстрів» з Китаю, які не докладають особливих зусиль, щоб годинники пропрацювали хоч трохи довго на вашій руці.
  2. Репліка або копія – виріб, виготовлений авторитетними майстернями з дозволу виробника. Щоб зробити швейцарський годинник більш доступними за ціною була введена маркування «Swiss Movement», що означає швейцарське походження годинникового механізму. Використовуються якісні матеріали та надійні механізми.

На відміну від підробок, які можуть штампувати в найближчому підвалі, репліки виробляються на підприємствах Швейцарії, Австрії, Бельгії, ОАЕ і Японії.

Щоб не нарватися на підробку звертаємо увагу на наступне:

  • Напис. Тільки «Swiss Made» або «Swiss quartz» присутній на оригінальних швейцарських годинниках. Ніяких «Made in Switzerland». Допускається напис «Swiss Movement», яка свідчить про те, що годинниковий механізм виготовлений на території Швейцарії, а сам годинник зібраний в Австрії або Данії.
  • Задня кришка. До неї особливу увагу. Краї букв гравіювання повинні бути чіткими і рівними, а глибина на всіх поверхнях однакова.
  • Скло. Ідеально рівне прилягання до корпусу.
  • Браслет або ремінець. Ремінець тільки з натуральної шкіри. Стежки – ідеально рівні, відсутність слідів на місці згину. Браслет – ідеальне полірування внутрішньої сторони. Чітке і глибоке гравірування написів.
  • Упаковка. Фірмова упаковка елегантного дизайну з якісних матеріалів. Обов’язкова наявність паспорта або сертифіката.

Ну і нарешті, де купити якісну копію швейцарського годинника. Уникайте односторінкових сайтів з мізерним асортиментом, без наявності гарантійних майстерень. Краще зверніться до фахівців, наприклад, в інтернет-гіпермаркет брендових аксесуарів Imidge, де серед величезного асортименту швейцарських годинників ви напевно підберете відповідну для себе модель.

Коментарі вимкнені.