Диво Миколая – дивовижний подарунок від SPARKLE

Справити враження та здивувати оригінальними подарунками на новорічні та різдвяні свята вам допоможе квіткова кав’ярня SPARKLE. Sparkle в перекладі з аглійської мови означає іскра, сяйво. Саме це є основною метою закладу- додавати сяйво та іскринки до подарунків, в їх подачу та вибір.

 Колеги, близькі та родичі будуть приємно здивовані, коли ви їм замість коробки цукерків чи грошей подаруєте  оригінальний овочевий чи фруктовий презент. Або ж принесете в ексклюзивно подарунковому наборі солодощі, макаруни у поєднанні з ніжними квітами.

Прекрасною можливістю побачити радість в очах та приємну посмішку рідних людей вам допоможуть святкові подарункові набори та квіти на новорічну тематику, зокрема  оригінально оформлений мандариновий букет,( фото мандаринового букету) адже  мандарини для нас всіх є незмінним атрибутом на всі новорічні та різдвяні свята.

Гарною пропозицією та чудовою ідеєю подарунку, особливо до дня Святого Миколая  стане ЧУДО Святого Миколая. Набір екзотичних фруктів у вишуканій подарунковій коробці подарує відчуття теплого літа та неповторного смаку здоров’я.

Також у квітковій кав’ярні SPARKLE вас пригостять смачною ароматною кавою із різними смаколиками та підберете для себе новорічний та різдвяний декор, в тому числі зимові віночки на двері та ще багато різних квіткових, фруктових букетів та подарункових наборів з екзотичних фруктів.

Обираючи SPARKLE, ви завжди отримуєте увагу та турботу флористів, а також чудово налагоджений сервіс доставки та величезну любов до улюбленої справи. Переконайтесь у цьому та заходьте за унікальними подарунками на адресу: вул. Олени Кульчицької 7/3  квіткова кав’ярня  SPARKLE або ж замовляйте за тел. 096 080 9304  чи на сторінці в Інстаграм https://www.instagram.com/sparkle_ternopil/?hl=uk

Коментарі вимкнені.