Яка підлога краща для спальні

Для оздоблення підлоги в спальні є безліч різних підлогових покриттів. Вони представлені в асортименті та відрізняються матеріалами виготовлення, характеристиками, терміном служби тощо.

Одним із варіантів є плитка керамічна від Opoczno, вона виготовляється з якісної вихідної сировини. Особливості – висока якість, багата кольорова палітра, відповідність вимогам пожежної безпеки. 

Фактори, які впливають на вибір матеріалу

Під час вибору підлогового покриття для спальні слід враховувати кілька факторів, а саме:

 • стиль. Покриття має поєднуватися із загальним інтер’єром;
 • комфорт. Спальня має бути тихою та затишною, тому й покриття приємне та м’яке на дотик;
 • довговічність;
 • ціна;
 • надійність виробника;
 • бюджет та особисті переваги.

Правильно підібране підлогове покриття для спальні дає змогу створити гармонійний інтер’єр та надати йому неповторності, комфорту та затишку.

Яка підлога краща для спальні?

Популярні види підлогових покриттів для спальні:

 1. Дерев’яна підлога. Плюси – красива та стильна, тепла та приємна на дотик, довговічна й екологічна. Мінуси – дорога, вимагає регулярного й особливого догляду.
 2. Ламінат. Плюси – невисока ціна, простий спосіб укладання, стійкий до подряпин та вм’ятин, імітує вигляд дерева. Мінуси – не такий довговічний, як дерев’яний, менш екологічний.
 3. Ковролін. Плюси – теплий та затишний, м’який та приємний на дотик, покращує шумоізоляцію. Мінуси – потребує регулярного чищення, не підходить для людей, схильних до алергії.
 4. Коркове покриття. Плюси – тепле та звукоізолююче, екологічне та антибактеріальне, стійке до подряпин. Мінуси – не таке довговічне, як інші покриття, чутливе до води.
 5. Плитка. Плюси – довговічна, стійка до води та подряпин, проста в догляді. Мінуси – холодна та тверда, не підходить для всіх стилів інтер’єру. У широкому асортименті представлена керамічна плитка для стін та підлоги, що дає змогу легко підібрати відповідний матеріал.
 6. Лінолеум. Плюси – доступний за ціною, простий в укладанні, стійкий до води та подряпин. Мінуси – не такий довговічний, як інші покриття, менш екологічний та не дуже комфортний.

Особливості догляду за підлоговими покриттями в спальні

Дерев’яна підлога та ламінат

Регулярно пилососити та протирати вологою ганчіркою. Використовувати спеціальні засоби для догляду за дерев’яною підлогою, не мити водою та виключити застосування абразивних засобів для чищення.

Ковролін та коркове покриття

Рекомендується чистити це покриття за допомогою миючого пилососа, застосовуючи спеціальні засоби для чищення килимів та коркових покриттів.

Плитка 

Регулярне вологе прибирання з використанням м’якої губки. Не використовувати мийні засоби, що містять кислоту.

Лінолеум

Протирати вологою ганчіркою, не використовувати засоби, що містять розчинники.

Дотримуючись цих простих порад, можна продовжити термін служби покриття та зберегти його гарний зовнішній вигляд.

Коментарі вимкнені.