І навіть в Польщі знають, що у тернопільській міській раді сидять корупціонери

Міська рада Любліна принципово відмовляється в майбутньому реалізовувати спільні проекти з Тернополем, бо побачили непрозорість та корупційні схеми під час реалізації протягом останніх 5 років одного першого проекту з виконкомом, якого в результаті так і не реалізували. Про це розповідає депутат тернопільської міської ради Назар Зелінка.

 

“Маємо зустріч міській раді Любліна.

Розказують про проекти, які реалізовують з українськими містами. З усіма містами західної України чудова співпраця, окрім Тернополя. Чи не вперше стало соромно за своє рідне місто.

Міська рада Любліна принципово відмовляється в майбутньому реалізовувати спільні проекти з Тернополем, бо побачили непрозорість та корупційні схеми під час реалізації протягом останніх 5 років одного першого проекту з виконкомом, якого в результаті так і не реалізували…. Сумно…

UPD. Проект все ж реалізували. Мова йде про MediaLab. Але, за їх словами, дуже важко, бо місто зовсім не виконалo свої зобов’язання. До того ж координаторами проекту були, як вони сказали: “жінки чиновників, які нічого не хотіли робити”…” – повідомив депутат Тернопільської міської ради Назар Зелінка.

 

Коментарі вимкнені.