Надал і Ко знущаються над тернополянами або просто мстяться

Наприкінці квітня 2014 року в Тернополі виник черговий будівельний скандал. У парку Національного Відродження міська влада разом із забудовником вирішила побудувати готель.

Будівництво розпочали миттєво. Влада міста аргументувала це тим, що у Тернополі такий готель є необхідністю. Проте жителі обласного центру згуртувалися, щоб зберегти парк.

– Яму вирили на місці, де ми, жителі Баму, Східного та Канади, гуляли чи тренували своїх домашніх тварин.Ми вирішили, що потрібно за парк боротися, – розповідає жителька Тернополя пані Валентина.

Це обурило жителів Тернополя. Люди власними силами не дозволили остаточно знищити парк. Тоді міський голова пообіцяв громаді, що будівництво у парку припинять. Після великого розголосу та акцій протесту готелю в парку таки не звели, проте про величезну яму посеред парку міська влада просто забула. Люди, які раніше гуляли тут з домашніми улюбленцями обурені такою бездіяльністю влади.

– Раніше я тут гралася з собакою, тренувала тут тваринку. Тепер через цю велику яму – це робити неможливо, – розповідає мешканка вулиці Злуки пані Валентина, – міська влада або знущається, або просто мститься за те, що ми, звичайні люди, не дали їм тут побудувати цей готель. Я прошу владу звернути на це увагу, адже минув уже рік.

Люди, які щодня відвідують парк переконані, що колишній заасфальтований майданчик потрібно відновлювати. Тернополяни жартують, що скоро тут поставлять пам’ятник борцям із незаконною забудовою у Тернополі.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Коментарі вимкнені.