Марш випускників-2012: випробування спекою та холодом (фоторепортаж)

12 травня у Тернополі відбувся чи не найпопулярніший серед міщан захід – марш випускників. Традиційно одинацятикласники у святковому одязі крокують від Надставної церкви до міського стадіону, де їх вітають перші особи міста та області.

На початку маршу панувала надзвичайна, як для цього часу, парка 30-градусна спека. Так тривало десь до середини дійства на стадіоні. Та в час, коли випускників вітав голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, здійнявся буревій з великою кількістю пилюки і температура дико знизилася градусів на десять. Тому напівроздягнені випускниці, не добувши до закінчення, тікали додому по теплі речі.

Ще марш випускників відзначився надзвичайно великою кількістю відео-операторів та фотографів. Кожна школа найняла таких, як мінімум по одному. Можна було нарахувати більше півсотні різноманітних камер.

Загалом, програма заходу традиційна: пісні місцевих виконавців, привітання чиновників, вальс, вручення медалей та відзнак кращим учням. Цього року урізноманітнили програма піснею «Два кольори» у виконанні директорів всіх шкіл.

Родзинкою всього став виступ гурту «Моторолла».

Андрій Вербіцький, Погляд

-1 thoughts on “Марш випускників-2012: випробування спекою та холодом (фоторепортаж)

  • 10:58 | 14.05.2012 о 10:58
    Permalink

    фото непогані, але , на жаль, не всі школи тут зображені. Можна було для репортажу хоч по одному фото всіх шкіл зробити, коли вони йшли містом…захід – то загальний, а не вибірковий.

Коментарі вимкнені.