За 7 тисяч доларів під Тернополем “виріс” будинок-НЛО (фото)

51-річний Павло Банніков з Бережан під Тернополем побудував унікальний напівкруглий будинок, який вже прозвали «НЛО» через схожість з інопланетним кораблем.

Умілець спорудив незвичайну двоповерхову «хатинку» за рік і витратив на своє творіння всього сім тисяч доларів. У будиночку без кутів з боків – два величезних шестигранних вікна і ще одне віконце зверху. Всередині – оздоблення та меблі з дерева. Основа сферичного будинку – каркас з листяного бруса.

За словами господаря і творця будинку, це житло надійне – пережило вже кілька бурь. Завдяки особливій технології будівництва взимку тут тепло, а влітку не парить.

У дворі – сферична теплиця і зроблена своїми руками піч-тандир (азіатський мангал) у вигляді казкового пенька. На жаровні він готує плов і шашлики. «Був на Памірі і Кавказі, і там мені сподобалися страви, приготовані в такій печі», – каже Павло Банніков. До речі, його дивний будинок ще називають «юртою» і «сотовим» (схожий на воскові споруди бджіл).

Бережанський майстер – уродженець Східної України, служив у морській піхоті, спробував багато професій: охоронця, виконроба, тренера. А ще володіє гіпнозом і вміє показувати «фокуси» (з зав’язаними очима може розрубати яблуко на голові партнерки або змусити зависнути в повітрі м’яч) – за це земляки назвали його місцевим «Девідом Копперфільдом».

Але найбільше Банніков славиться в окрузі своїми шедеврами. В якості дизайнера і художника він оформляє будинки та ресторани. «У нього великий талант і золоті руки. А на його НЛО вже туристи приїжджають дивитися», – хвалить маестро Марія Яремчук з Бережан.

За інф. Вести

Коментарі вимкнені.