Андрій Слюсарчук показував справжнє шоу перед судом

Андрій Слюсарчук
фото: Експрес

Доктор Пі, якого вивели з “автозаку”, категорично відмовився заходити в приміщення суду. Він повис на руках конвою, а ногами намагався впертись у двері до суду. Він  кричав, що його болить голова. Його голова цілком перемотана якимось невідомим матеріалом. можливо, це зроблено у рамках додаткових заходів безпеки.

За свідченнями очевидців, Доктор Пі театрально намався вдати із себе важкохвору людину.
Доктору Пі Андрію Слюсарчуку, якого уже назвали найвидатнішим аферистом століття, мають обрати запобіжний захід. Автозаком доставив до Галицького суду міста Львова псевдолікаря Андрія Слюсарчука. Його розмістили у кімнаті тимчасового утримання. У понедiлок, завдяки блискуче здiйсненiй операцiї львiвської мiлiцiї, псевдолiкар Слюсарчук був затриманий у Києвi.
“Я вас чекав давно” —це єдинi слова, якi вiн сказав, коли наручники клацнули на його зап’ястях.
Дещо згодом стало відомо, що проти «Доктора Пі» Андрія Слюсарчука порушено вже другу кримiнальну справу – цього разу за статтею “Шахрайство” (перша кримiнальна справа порушена за статтею 358 ККУ “Пiдробка документiв…”).
Увечері ж спецзагін “Беркуту” доставив псевдолікаря Слюсарчука в управління УМВСУ у Львівській області.
На вході в управління міліції, у лічені секунди, коли Слюсарчука виводили з авто, журналістка газети “Експрес” Світлана Мартинець встигла поставити Слюсарчуку запитання: “Андрію, хто був першою жертвою?” Відповідь “професора” була доволі нестриманою: “Пішла ти на х..”.
Під Львівським обласним управлінням міліції зібрались десятки журналістів, що очікували на прибуття конвою, який етапував із Києва найвидатнішого афериста за усі роки незалежності, псевдолікаря Андрія Слюсарчука (Доктора Пі).
Під час свого резонансного шеститижневого розслідування журналісти «Експресу» встановили, що в Андрія Слюсарчука немає жодної медичної освіти, усі його медичні дипломи – підроблені. Журналісти стверджують, що результатом діяльності псевдолікаря стало каліцтво десятків обдурених ним людей, а також – щонайменш три смертельні випадки.

Коментарі вимкнені.