Благодійний марафон на Тернопільщині розпочався з дитсадка “Барвінок”

Копичинецька малеча у переддень свята Миколая, 17 грудня, отримала вагомий подарунок – сучасний дитячий ігровий майданчик “Дві вежі”. Це стало можливим завдяки бізнесменам, підприємцям, меценатам, громадсько-політичним діячам, які взяли участь у проекті “На добро”, ініційованим депутатом Тернопільської обласної ради, членом фракції Народної Партії, гендиректором ПП “”Масар-Агро” Василем Липкою.

Саме з м. Копичинці Гусятинського району Тернопільської області стартував благодійний марафон, який відбувається у рамках проекту “На добро”. І це було не випадково, адже Василь Липка сам проживає у Копичинцях, а в садочок “Барвінок” відвідує його 3-річна донька.

– Марафон ми розпочали з дитячого садка. І це символічно, позаяк у складний час дорослі почали забувати вислів “Усе найкраще – дітям”. Цією акцією ми хочемо нагадати кожному, що дорослі родом із дитинства, і яким воно запам’яталося кожному, таким і буде світогляд у майбутньому. Дитинство – це прекрасний час, і нам, дорослим, потрібно зробити все, щоб наші діти відчували щодня турботу та захист, – зауважив голова проекту “На добро” Василь Липка.

Багаторічний керівник дитсадочка “Барвінок” Ганна Шлюсар від імені вихователів, батьків та 270 діточок подякувала всім, хто долучився до благородної справи, та закликала, щоб і в майбутньому не забували про їхній дошкільний заклад.

Як повідомив голова Тернопільської обласної організації Народної Партії Зиновій Крушельницький, цей захід не одноразовий. Проект і надалі триватиме. У планах його ініціаторів – робити схожі презентації щомісяця. Планується на найближчі рік-два охопити соціальними проектами усі райони Тернопільщини. Підхопити естафету благодійного марафону від Гусятинщини має Кременецька земля. Тамтешні депутати районної ради від Народної Партії мають визначитися з проблематикою міста та району, щоб зібрані у найближчий час благодійні гроші пішли на реалізацію одного із соціальних проектів Кременеччини.

– Ми заохочуємо брати участь у проекті “На добро” не лише членів Народної Партії. До нього можуть долучитися всі бажаючі, незалежно від політичних уподобань, позаяк робиться добра справа і в ній не повинно бути байдужих, – зазначив Зиновій Володимирович.

Як повідомили організатори проекту “На добро”, грошові кошти для благочинних справа можна перерахувати на відповідний банківський рахунок або ж внести готівкою. Одна з основних умов організаторів проекту – прозорість: хто вкладе в добру справу від 5 грн., отримає повний звіт, куди витрачений їхній благодійний внесок, а благодійники що перерахують100 грн. і більше, матимуть змогу бути безпосередніми учасниками заходу-презентації чергового благочинного етапу проекту “На добро”.

Іван Білий

Коментарі вимкнені.