День народження Бандери офіційно відзначать три області

Львівщина, Тернопільщина й Прикарпаття видали розпорядження про проведення офіційних заходів з приводу дня народження провідника ОУН.

У трьох українських регіонах – Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях – на офіційному рівні відзначатимуть 102-у річницю з дня народження Степана Бандери.

Голова Івано-Франківської облради Олександр Сич, голова Львівської облради Олег Панькевич і голова Тернопільської облради Олексій Кайда підписали розпорядження про проведення офіційних заходів з приводу дня народження провідника ОУН.

Зокрема, 1 січня 2011 року об 11:30 на території історико-меморіального музею Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області відбудеться панахида і урочисте віче.

О 14:00 в Івано-Франківську пройде марш від Вічового майдану до пам’ятника Бандері на Європейській площі, де о 14:30 відбудуться офіційні урочистості.

Раніше повідомлялося, що 1 січня київська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” проведе смолоскипний марш на честь дня народження Степана Бандери.

Як відомо, Степан Бандера народився 1 січня 1909 в селі Старий Угринів, в 1941-1959 роках очолював Організацію українських націоналістів. 15 жовтня 1959 року в Мюнхені Бандера був убитий. У 2010 році посмертно став Героєм України.

ТСН

-1 thoughts on “День народження Бандери офіційно відзначать три області

  • 18:20 | 30.12.2010 о 18:20
    Permalink

    Це єдина територія,що залишилась від України?

Коментарі вимкнені.