Деревляний вивів Хоптяна на «чисту воду»?

24 січня народний депутата України Василь Деревляний повідомив чергові подробиці скандальної аварії, які пов’язують з іменем голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна. На думку нардепа, очільник Тернопільщини збрехав, щодо своєї ролі в ДТП.

Неправда перша

23 січня Василь Деревляний отримав офіційну відповідь з обласної прокуратури. В ній йдеться про те, що «Toyota Land Cruiser» надана обладміністрації обласним управлінням МВС. А не банком чи комерційною структурою, як заявляв Хоптян 3 січня на спеціальному брифінгу.
«Встановлено, що для користування зазначеним автомобілем між УМВС України в Тернопільській області в особі начальника генерал-майора міліції Бортняка Ф.В. та Тернопільською облдержадміністрацією в особі першого заступника голови Коломійчука В.С. укладено договір від 21 липня 2010 року №213. За умовами укладеного договору позики, позичкодавець передає у безоплатне користування автомобіль «Тойота Ленд Крузер» терміном на один рік до 21 липня 2011 року. Але на підставі додаткової угоди №307, до договору позики від 21.07.2010 року за №213, термін дії договору продовжений ще на один рік. Додаток був укладений 15 липня 2011 до 15 липня 2012 року. Через те підстав для розірвання цього договору не було ніяких. Крім того, тут також вказується, що в одноосібному порядку ніхто немає права розривати цей договір», – процитував прокурорського листа Деревляний.
«З фірмою контактів не мав. Брали через банк. Строк дії договору завершився в середині грудня. Нам запропонували його, або продовжувати, або платити дальше. Але в зв’язку з тим, що в державі дефіцит коштів і Кабінет Міністрів поставив нам чіткі орієнтири про скорочення кількості транспорту. Тому ми не маючи можливості виплачувати такі кошти, звичайно не могли продовжити договір. Ми були повідомленні 16 числа, а він був розірваний 26», – розповів 3 січня Валентин Хоптян.

Неправда друга

Народний депутат має покази свідків, які спростовують інформацію губернатора про його місце перебування в останній день минулого року. Зокрема святкування в тернопільському ресторані «Хутір».
«Ми нічого не зустрічали. Ми провели ярмарку. Я зустрівся з головами рад, адміністрацій, заступниками, керівниками і подякував їм за працю. Тому, що ви знаєте область має гарні успіхи …
Я був на «Тойоті», але на іншій «Тойоті». У нас їх дуже багато. І навіть з номерами 555 5 їх в області є чотири, чи п’ять… Я виїхав з Тернополя о 13.30 власним автомобілем «Сузукі» ВО 0055. Приїхав в своє рідне село. Я забирав дружину. Спочатку ми планували зустрічати Новий рік у своєму рідному селі. Але оскільки наші діти та онучка… Та зрештою з батьків залишився тільки батько моєї дружини – мій тесть, який проживає в Київській області. Тому ми зразу о 16.30 виїхали. Може 5 хвилин туди-сюди виїхали на Київ»,– повідомив голова ТОДА.
«У нас є задокументовані свідчення людей, які чітко вказали, що Хоптян о після 14.00 святкував на Хуторі. Інформацію про те, що на ярмарку Хоптян їздив «Тойотою» підтвердив депутат облради Василь Хомінець. З «Хутора» вони трьома джипами виїхали на Хмельниччину. По дорозі заїхали ще в один заклад у Скалаті, щоб продовжити святкування. Потім ще сиділи в Хоптяна вдома. Десь о 19-й годині виїхали з рідного села Хоптяна у село Васильківці Гусятинського району, де мали зустрічати Новий рік в компанії відомого фермера. У ніякий Київ він не збирався їхати.
Всіх працівників Гусятинської райради та адміністрації напередодні попередили, що вони мають прийти 1 січня під ялинку, щоб почути привітання Хоптяна.
У нас є інформація, що учасником цієї аварії був причетний, товариш Хоптяна, голова Теребовлянської РДА. Чомусь він випав з поля зору, про нього ніхто не говорить. А голова РДА, з 1 січня, і по сьогоднішній день на лікарняному. Його ніхто на роботі не бачив. Ніхто з правоохоронців не задає цього питання?
У нас є інформація, що через благодійний фонд придбали ще третього джипа. Такого як в Хоптяна та Ботняка. Автомобіль мав бути новорічним подарунком для жінки Хоптяна», – розповів Василь Деревляний.

P.S. Минулої п’ятниці свої результати мала оприлюднити комісія Міністерства внутрішніх справ. Але на сьогодні жодної офіційної інформації стосовно подробиць ДТП з столиці не надходило. Можливо хтось уже «порішав»? Будемо очікувати на нові нюанси цього скандалу. А вони не забаряться…

Коментарі вимкнені.