У Тернополі судді прийняли мудре рішення (фото)

10 квітня тернополяни провели мирну акцію проти суддівського свавілля.

Так, на вул.Острозького, під Будинком правосуддя зібралося близько 50 людей. Дехто з них тримав плакати: “Зупиніть свавілля!” “Вимагаємо справедливого суду”, “Судді! Вас судитиме небесна сотня”, тощо.

Дату такого мітингу обрали не просто так. Саме 10 квітня в Апеляційному суді Тернопільської області відбулося вирішальне судове засідання по апеляції тернопільського підприємця Віталія Сороколіта проти вироку міськрайоннного суду по заяві проуратури.

О 10.00 розпочалося судове засідання, тому тернополяни з вулиці пішли у залу суду. На вході в приміщення не обійшлося без непорозумінь: утворилася черга, бо кожного “гостя” потрібно було реєструвати в спеціальному журналі.

Понад годину тривав виступ Віталія Сороколіта. Він в деталях зачитав усю хронологію справи, називаючи дати та прізвища. Згадав, що в час коли розпочалися ці “репресії”, заступником начальника податкової був теперішній міський голова Сергій Надал.

Увесь цей час, окрім суддей, “останнє слово” підприємця слухало понад півсотні тернополян. Щоправда, коли суд відправився у нарадчу кімнату (на дві години!), то ряди “підтримки” зменшилися.

p.s. На момент написання статті стало відомо, що Сороколіт Віталій виграв апеляцію. Він вважає рішення суду мудрим.

Відео чекайте на “Погляді” згодом.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд” 

-1 thoughts on “У Тернополі судді прийняли мудре рішення (фото)

  • 11:03 | 11.04.2014 о 11:03
    Permalink

    А чи були присутні на суді представники Тернопільської правозахисної групи? Тарас Білан, Вітя Мартинюк і інші …. (бо на фото не видно)

Коментарі вимкнені.