Доля «Галичанки» вже не в її руках

Сьогодні тернопільська волейбольна «Галичанка-ТНЕУ» у другому матчі заключного 14-ого туру регулярного Чемпіонату України  серед жіночих волейбольних команд Суперліги програла від «Сєвєродончанки» з рахунком – 1:3.

Нагадаємо, вчора «Галичанка» у Сєвєродонецьку перемогла 3:2 і майже гарантувала собі вихід у фінальну частину чемпіонату. Сьогодні ж, тернополянки через травми відчували проблеми зі складом.

«Три партії ми зіграли навіть на дуже пристойному рівні, – розповів кореспонденту «Погляду» головний тренер «Галичанки» Андрій Романович,  – Але під час гри травмувалася основна блокувальниця Саша Биценко. Її гідно не змогла замінити Інна Скорохід. Після попереднього матчу виснажилася догравальниця Аня Рева, і вже не змогла продемонструвати своєї звичної гри. На своєму рівні відіграла наш лідер Єлизавета Рубан».

Матчі у Сєваєродонецьку були вирішальними для «Галичанки» щодо можливості потрапляння у фінал чотирьох. Тернополянки сперечаються за це право з євпаторійською «Керкінітідою». Підопічним Романовича за підсумками двох матчах з «Сєвєродончанкою» потрібно зіграти краще ніж «Керкінітіда» проти южненського «Хіміка», який зараз посідає перше місце у чемпіонаті. Вчора клуб з Криму програв – 0:3. Та це ще не гарантувало молодій тернопільській команді вихід у фінал. Все вирішиться сьогодні о 17:30. Саме тоді у Южному розпочнеться другий матч між «Хіміком» та «Керкінітідою». Для «Галичанки» позитивним буде будь-яка перемога «Хіміка», або його програш – 2:3.

Андрій Вербіцький

Коментарі вимкнені.