Футболістів тернопільської “Ниви” можна купити за 3,7 млн грн

За даними авторитетного німецького видання transfermarkt.de вартість футболістів тернопільської Ниви складає 3,7 млн. євро.

Найдорожчим гравцем тернопільської команди є її капітан Григорій Баранець — 600 тис. євро. Захисник Ігор Ільків, котрий довгий час перебуває в клубному лазареті, вартує пів мільйона в європейській валюті. Стільки ж, на думку німецького порталу, складає трансферна вартість Бориса Баранця. 400 тис. євро вартує правий захисник Віталій Романюк, по 300 тисяч — півзахисники Ігор Малиш та орендований ульвівських Карпат Степан Гірський.

Одне з останніх придбань Ниви Андрій Донець, на думку німців, коштує 250 тис. євро. На сто тисяч менше вартує донедавна капітан Ниви Микола Лазорик та півзахисник Андрій Кікоть. Кращого бомбардира тернопільської команди Ігоря Мельника німці оцінили в 125 тисяч євро, а нападників Василя Товкацького та Руслана Івашка (орендований у Говерли) — у 100 тисяч євро.

Всього лише у 25 тис. євро оцінив transfermarkt.de вартість лівого захисника Ниви Віктор Яневича. Якщо ж брати до уваги воротарів, то по 75 тисяч вартують Андрій Новак та В’ячеслав Базілевич і 50 тисяч — Руслан Мазур.

Зазначимо, німецьке видання оцінило вартість лише 16 футболістів Ниви. Хоча, до прикладу, чомусь не взято до оцінювання Сергія Шестакова та Сергія Загинайлова, котрі, коли вони здорові, постійно потрапляють до першої “одинадцятки”.

За матеріалами: fcnyva.te.ua

Коментарі вимкнені.