Хоптян поміняв Муца на Клименка

орест муц25 квітня в місті Кременець в робочий час провели так звану нараду за участю заступника голови ОДА Юрія Желіховського. На неї звезли весь районний “актив”.

Не зважаючи на заборону чиновникам займатися політичною агітацією, заступник Хоптяна влаштував бенефіс для київського банкіра родом з Луганщини Володимира Клименка. Це й достойний товариш майже виграв тендер на право балотуватися від Партії Регіонів по північному округу Тернопільської області.

Для того, щоби до районної еліти краще довести “лінію партії” Желіховський покликав самого Клименка, а також голову “Укравтодору” Володимира Демішкана. Разом ця трійця, як стверджують очевидці, більше ніж годину обіцяли кременчанам ледь не золоті гори. В обмін на голоси мешканців тернопільської Волині чиновники клялися закатати асфальтом всі ями в окрузі, набудувати шкіл, де потрібно і не потрібно, роздати дешеві кредити.  Цю словесну полову “актив” району, очевидно, мусить донести до відома своїх підлеглих.

З самого факту кременецького зібрання можна зробити кілька висновків.

По-перше, на перспективах Ореста Муца влада поставила жирний хрест. Діючого нардепа від партії влади не беруть до партійного списку і виганяють з обіцяного раніше виборчого округу

По-друге, рейтинг у самої ПР, навіть у північних районах області, впав настільки низько, що вони змушені починати відкриту агітацію задовго до початку висування кандидатів, не гребуючи порушенням закону.

І останнє, стало очевидно, якими методами команда Хоптяна добиватиметься потрібних результатів на виборах.

У цій ситуації нескінченна гризня в стані опозиційних сил владі лише на руку.

Андрій Мальований, ЗЗ

-1 thoughts on “Хоптян поміняв Муца на Клименка

  • 09:45 | 26.04.2012 о 09:45
    Permalink

    а чому він в себе в дома необіцяє нам ще тут з луганська нехватало

Коментарі вимкнені.